Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Uyarlama zaten aşırı kötü. Mangasına başlarım yazın. Ancak yine de Komatsu gerçeğini değiştirmiyor. Sırf onun için konu açtım bu forumda.
Ne konusu açtın merak ettim, link atar mısın :)

@Reiper Komatsu yüzünden Toriko > One Piece iken One Piece > Toriko olmuş 9 puanla. :(
Mümkün değil, iki seri arasındaki denklem Toriko > Cennet ve Dünya arasındaki fark > One Piece, Komatsu'nun etkisi 0,000000001 olur en fazla :)

Komatsu'ya yapılan eleştiriler seriyle bağdaşmayan, haksız ve mesnetsiz argümanlar, Komatsu bu serinin bel kemiği bir kere, Komatsu'suz Toriko limonsuz mercimek çorbası gibi ekmeksiz iskender gibi olur :)

Mümkün değil, iki seri arasındaki denklem Toriko > Cennet ve Dünya arasındaki fark > One Piece, Komatsu'nun etkisi 0,000000001 olur en fazla :)

Komatsu'ya yapılan eleştiriler seriyle bağdaşmayan, haksız ve mesnetsiz argümanlar, Komatsu bu serinin bel kemiği bir kere, Komatsu'suz Toriko limonsuz mercimek çorbası gibi ekmeksiz iskender gibi olur :)
Komatsu'nun serinin bel kemiği olduğu doğru, ancak karakterin bomboş olduğu da bir gerçek.

Komatsu'nun serinin bel kemiği olduğu doğru, ancak karakterin bomboş olduğu da bir gerçek.
Yapmayın abi ya, dinozorlar arasında sıradan bir insan nasılsa Komatsu da öyle, zayıf, korkak ve ağlak :) OP'ta Usopp, Nami, Buggy nasıl ağlayıp zırlıyorsa Komatsu da öyle, üstüne Komatsu mangaka tarafından karakter gelişimi olarak ilmek ilmek işlenen birisi. Adım adım güçleniyor ve gelişiyor. Nono diye hanım hanım bir manitası da var, yok illa cinsel tercihlerini sorgulayacaksanız @kekomancer 'ı summonlarım ona göre :)

Yapmayın abi ya, dinozorlar arasında sıradan bir insan nasılsa Komatsu da öyle, zayıf, korkak ve ağlak :) OP'ta Usopp, Nami, Buggy nasıl ağlayıp zırlıyorsa Komatsu da öyle, üstüne Komatsu mangaka tarafından karakter gelişimi olarak ilmek ilmek işlenen birisi. Adım adım güçleniyor ve gelişiyor. Nono diye hanım hanım bir manitası da var, yok illa cinsel tercihlerini sorgulayacaksanız @kekomancer 'ı summonlarım ona göre :)
Komatsu'nun haremi geniş. En dar haliyle bile: Nono, Melk, Zebra, Toriko, Sunny, Koko, Bırançi, Love....

Bozuşmayalım ha :gamyon:

Öyle bir anime/manga karakteri olsun ki, bu karakter, sana bir roman yazdıracak hale getirsin. :^3

Bu arkadaşımız... Nasıl tarif etsem... Bilgisayarınıza el koymuş bir misafir çocuğudur. O kadar istenilmeyen ve vebalıdır; ama sırf annesi ve annen kalmasını istediği için, tacizlerine maruz kaldığın bir karakter mahiyetindedir. Nedense bu kangren karakter, nedensizce diğer anime karakterleri tarafından çok sevilir ve romantize edilir. Toriko animesinin kangrenidir. Sevdiğim kadın karakterler olan Temari NARA, Hange ZOE ve Pakunoda seiyuusu olan "Romi Park'ın" yüz karasıdır. O gıcık hal ve tavırları ile hayattan soğutan üstün gıcık bir karakterdir...

TORİKO-SAAAAĞĞNN! diye diye bir çok kez kulağımı şehit etmiştir....

Komatsu'nun haremi geniş. En dar haliyle bile: Nono, Melk, Zebra, Toriko, Sunny, Koko, Bırançi, Love....
Ayılar bal sever, ee balı da Komatsu yaparsa ne olacak, tüm ayılar Komatsunun etrafında pervane olacak :) Roger nasıl Oden'i arzuluyorsa, tüm Toriko evreninin Komatsu'yu istemesi bence gayet doğal :)

Bozuşmayalım ha :gamyon:
Kendinle çelişmişsin :)

Seriyi okumamışlar için mevzunun kısa özeti: "Kurosaki-kun" muhabbeti sevimli kalır bu "Toriko-san" muhabbetinin yanında.

Komatsu'ya, "Toriko-san" demeyi yasaklasak otomatikman seviye atlıyor karakter tasarım olarak veya 10 yaşında falan olması gerekiyordu. Neyseki Komatsu aşırı derecede güçlü ve yetenekli de kendini kurtarıyor, bir de zayıf ve beceriksiz olsa hiç çekilmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık