Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

• Some information about Area 0, what it is, how it came to existence, that it's 35.000km below the earth etc.
  • Midora is using his Gourmet Demon to destroy Acacia's multi hand attack
  • Toriko, Bambina and the wolf pack are attacking Acacia
  • GOD told Komatsu how to cook him
  • NEO ate the wolf pack
  • NEO is made up of black cells
  • NEO loves "Despair", but "Anger" is a taste he hates
  • Pair wants Toriko to stay angry, because that's the only way to defeat NEO
  • Acacia is about to kill Midora
  • Pair went silent and stares at Acacia

Akaciada midora gibi GL yedi bu arada bu bölüm öğrendik ki Akacia-Neo birleşmiş. Toriko'nun farklı olmasından belliydi.

Torikoyu sinirlendirmeye çalışıyor ama bence Hope diye çeivirp HOPE yapacak akacıa'nın counteri'ni :D

neonun en sevdiği tad ümitsizlik ama en nefret ettiği tat öfkeymiş. "Duygu değişimi" ile Torikoyu kızdırıyor Pair. Bir de Neo'nun tad renginden bahsetti. Neonun ki "siyah"mış. Neden tad renklerine girdi anlamadım ne çıkartacak altından acaba
Sakın bu "Villian'ı çok güçlü yaptım nasıl yenditeceğimi bilmiyorum" vakasına dönüşmüş olmasın :/

neonun en sevdiği tad ümitsizlik ama en nefret ettiği tat öfkeymiş. "Duygu değişimi" ile Torikoyu kızdırıyor Pair. Bir de Neo'nun tad renginden bahsetti. Neonun ki "siyah"mış. Neden tad renklerine girdi anlamadım ne çıkartacak altından acaba
Sakın bu "Villian'ı çok güçlü yaptım nasıl yenditeceğimi bilmiyorum" vakasına dönüşmüş olmasın :/
İyi de yeni bir mevzu değil ki bu. Taa Neo Don Slimei yemeye başladıģında Don sen ne renksin diyor, Pair de o bizden farklı diyor. Bizim yeşil mi gri mi dediģimiz mevzuyu mangaka siyah diye açıkladı işte. Mavi ve kırmızı, şimdi de siyah ve beyaz olacak işte. :D

İyi de yeni bir mevzu değil ki bu. Taa Neo Don Slimei yemeye başladıģında Don sen ne renksin diyor, Pair de o bizden farklı diyor. Bizim yeşil mi gri mi dediģimiz mevzuyu mangaka siyah diye açıkladı işte. Mavi ve kırmızı, şimdi de siyah ve beyaz olacak işte. :D
Zaten ichiryunun şeytan ile renkleri siyah neonun.Toriko ve midora ise sanırım beyaz.

Zaten ichiryunun şeytan ile renkleri siyah neonun.Toriko ve midora ise sanırım beyaz.
Hayır neonun rengi yeşil hücreleri siyah dış görünüşlerine bakarak yorumlamamak lazım.Zaten neoyu yeşil beklemelerinin sebebi yeşil renk olması ve hücre renklerini 3 ana renktir diye tahminlerin olmasıydı.Kanatlı şeytana da beyaz dedik siyah çıkabilir.

Hayır neonun rengi yeşil hücreleri siyah dış görünüşlerine bakarak yorumlamamak lazım.Zaten neoyu yeşil beklemelerinin sebebi yeşil renk olması ve hücre renklerini 3 ana renktir diye tahminlerin olmasıydı.Kanatlı şeytana da beyaz dedik siyah çıkabilir.
Gavurlardan biri de benim bahsettiğim husustan bahsetmiş bakın. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık