Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Arkadaşlar bahsetmiş ben de kendi sözlerimle ifade edeyim, iki kutuplu bir olguda mevcut statü hangi ibreye daha yakınsa Azınlık Dünyası bu gerçekliği zıt yönde değiştirebilme gücü sağlıyor.

Bu gücü Food Luck için ele alalım, Midora'nın şu an Food Luck kullanabilme olgusu kullanamama olgusundan daha ağır basıyor ama bu gücü belli bir miktar kullandıktan sonra bu bölüm Joie'de olduğu gibi kullanamama olgusu daha ağır basan taraf olacak ve ve gücü belli bir süre boyunca kullanamayacak, böylesi bir durumda Azınlık Dünyası tekniği ile baskın durumda olan negatif yönlü ibre azınlık durumunda olan pozitif ibre ile yer değiştirip gücün kullanımı herhangi bir sınırlamaya maruz kalmadan süresiz bir hale gelebilecek.
En azından mantıklı olan ve olması gereken durum bu. Mangaka bu unsuru göz önünde bulundurur mu bilemeyiz tabi.

Birkaç bölüm önce Neo'nun güç seviyesini ölçen kişinin kim olduğunu öğrenmiş olduk bu arada.
Vay ibre vay.

Maddedeki atomları manipule ediyor. Doğa yasalarına göre bir yere gitmeye meyilli olan çoğunluğa karşı azınlıktaki molekülleri kullanarak ters istikamete gitmeyi saģlıyor. Misal yer çekimi senin atomlarının yüzde 99unu aşağı çeker. Sen buna karşı yüzde biri kullanarak uçabiliyorsun. Bu bölümde Acacianın yumruğu uçmaya meyilliydi, Midora onu aşağıya indirdi. :D
Eee peki bunu nasıl İnfinite Gurme Luck yapacak ?
eğer elinde 100 altın varsa biterse biter.
Bana saçma geldi ama olabilir :D
Arkadaşlar bahsetmiş ben de kendi sözlerimle ifade edeyim, iki kutuplu bir olguda mevcut statü hangi ibreye daha yakınsa Azınlık Dünyası bu gerçekliği zıt yönde değiştirebilme gücü sağlıyor.

Bu gücü Food Luck için ele alalım, Midora'nın şu an Food Luck kullanabilme olgusu kullanamama olgusundan daha ağır basıyor ama bu gücü belli bir miktar kullandıktan sonra bu bölüm Joie'de olduğu gibi kullanamama olgusu daha ağır basan taraf olacak ve ve gücü belli bir süre boyunca kullanamayacak, böylesi bir durumda Azınlık Dünyası tekniği ile baskın durumda olan negatif yönlü ibre azınlık durumunda olan pozitif ibre ile yer değiştirip gücün kullanımı herhangi bir sınırlamaya maruz kalmadan süresiz bir hale gelebilecek.
En azından mantıklı olan ve olması gereken durum bu. Mangaka bu unsuru göz önünde bulundurur mu bilemeyiz tabi.

Birkaç bölüm önce Neo'nun güç seviyesini ölçen kişinin kim olduğunu öğrenmiş olduk bu arada.
Abi Gurme Luck iştah gibi iştemiyor mu ? [ adını unuttum iştah dediğim Gurme piramidi bölümlerinde metre ile gösteriyorlardı ya ] öyle anladım ben özellikle bu bölüm ama dediğin mantıklı yaparsa anca böyle yapar :D

Son düzenleme:
Eee peki bunu nasıl İnfinite Gurme Luck yapacak ?
eğer elinde 100 altın varsa biterse biter.
Bana saçma geldi ama olabilir :D
Food Luck gücünü belli bir süre kullanamaması asıl olması gereken durumken Azınlık Dünya tekniği bunu tersine çevirecek. İchiryu'nun sardırından kurtulabilmak için elini kalbine soktuğu zamanki gibi.

Öyle olursa midora yenilmez ki :D
Gurme Luck sıyrıl - Minority Ters çevir - Dille felan :D birde üstüne Akaciadan'da teknik çalar iyi valla biz korkuyorduk birde :p

Ek olarak Neo'nun ayağına konan lazer açıklanmış oldu Buranch ölçeyim demiş ama libre patlamış herhalde yüz ifadesinden belli 9.999 tıkanmıştır :D

Noluyo lannnnnnnnnnn :eek:

Göremeyenler için:
http://onepiece-naruto.com/blog-entry-1593.html?sp

Metin için

• Joa was cursing the Earth and Midora etc
  • Acacia used knocking on Joa
  • Toriko said that NEO's capture level is 22000
  • Toriko also said that Acacia's capture level before eating GOD and NEO popping out was 8000
  • Which means now that Acacia's total capture level is above 30000
  • Acacia shows up completely angry, Toriko/Star/Midora throws attacks but Acacia eats them without issues
  • Acacia noticed Star's trick to read attacks beforehand, and overcame it but attacking in an instant after the first attack
  • Midora used Minority World/Hungry Space to no avail
  • Something about Toriko using Red Oni's arm and what not
  • At the end, Acacia is close to finish Toriko but Star shows up to save him and takes a severe hit

Son düzenleme:
torikoya iyiki yatırım yapmısım. şimdi önce one piece sonra hemen ve merakla toriko okuyorum :D

ve yorumumu yapayım. adam hepsinden fazla dbden etkilenmiş cıktı. güc levelleri uctu gidiyor. super saiyajin bekliyorum torikodan ;)

Şu güzelim mangaya berbat bir anime uyarlanıp, ele yüze bulaştırılmış olması bir büyük ihanettir. Yazıklar olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık