Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Midora çok iyi ya, Frohze'ye zaten kafayı takmıştı, Acacia iyice üstüne gitti. İkisinden biri bu dünyaya fazla artık, biri gidici.

Ferguson

Nedir dünyanın sizden çektiği :d Teki yarık açar, teki atmosferiyle oynar, Acacia desen dünyayı tokatlar :) Setsuna önümüzdeki bölüm gidici. Ayrıca Nitro vs Brunch bekliyorum. Çünkü asıl gücünü göstermeyen bi Brunch kaldı heralde.

Onun dışında kim kimin oğlu meselesinden her türlü sonuç çıkabilir, teori üretmek istemiyorum.

Acacia'nın yeni hali iğrenç. Marvel evreninden fırlamış bir süperkahraman gibi olmuş. Kel hali çok daha sertti :d O tipin üstünde oynama yapıp yeni Acacia olsaydı daha iyiydi.

Sekiz kralında bi havası kalmadı artık, Neo tek başına helak etti Bambina, Moon, Heracles ve Ana Yılan'ı. Acacia ile birleşmiş hali sekiz krala neler yapar siz düşünün. Ama Kurt Kral ve Geyik Kral'dan umudum var, Derous'u bilmiyorum. Geyik Kral en asil kral bence. Arka Kanal falan açıyor, kafasında yaşayan hayvanlar 5000 küsür seviyeli. Acaba diyorum bu sekiz kral birleşip tek vücut mu olacak? Olursa kıyameti kopartırlar :d

Aimaru'nun akıbeti belli değil, ondaki iştahı merak ediyorum, sadece Merkez ile uyanan bir iştah sonuçta. Bi patlamada onda görürüz.

Ve son olarak Acacia'nın gerçek ana menüsünden bahsedeyim. Bir süredir diyorum kendi kendime, madem diğer gezegenlerde de menü var, niye dünyanın menüsüne bu kadar taktılar. Kesin diğer gezegenlerde keşfedilmemiş olağanüstü ana menüler var. Oralara doğru aksın hikaye, güç çıtası çok yükselsin, manga daha bitmesin, devamının geleceğine inanıyorum.

- Bu forumda ilk yorumum, yaklaşık 3 senedir takip ediyorum Toriko'yu ve hiç sıkılmadım, aksine her bölüm ayrı bi aksiyon var. Benim aradığım shounen tarzı tam olarak bu :)

Yeni Resimler

https://www.spoiler.net/spoiler/75.1-toriko-chapter-385

Spoiler
  • Pair asks Brunch and Teppei to remove knocking
  • Pair was the one who made Riddle Chapter and provided those Gourmet Id
  • Toriko comes in, tells Teppei to do it as they'll need everyone's help to defeat NEO
  • Toriko says something about NEO's data being there and his capture level
  • Midora mentions his full course, he says his first meeting with Frohze is the appetizer
  • Charity is the soup (refers to Frohze's kindness and the first soup he ate)
  • Family warmth is fish dish
  • Frohze's good night kiss, Midora considers that feeling as his meat dish
  • Frohze's smiling face is his main dish
  • Frohze's encouragement to him is his salad
  • Frohze's teaching (sharing food etc) is his dessert
  • Anyway, his full course are his memories of Frohze, and during the whole moment when Midora was mentioning it, he was making Joa his little bitch by being unfazed by his attacks
  • Acacia comes in from behind but is stopped by Toriko
  • Midora deals the finishing blow to Joa
Şima sensei yine aģlattı. :(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık