Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Sky Deer tam bir reyiz çıktı.Aklını aldı Acaica'nın farkedemeden. :ehe:

Teppei'nin güç seviyesi nedir acaba şuan ?

Sky Deer tam bir reyiz çıktı.Aklını aldı Acaica'nın farkedemeden. :ehe:

Teppei'nin güç seviyesi nedir acaba şuan ?
Torikonun Air yemiş haline biraz karşıkoymuştu. En fazla 2.000 2.500 civarıdır bence. Ama şimdi bütün enerjisini verecek tekniğine o yüzden kısa bir süre için gücünü katlayacaktır. Yoksa abartı bir gücü yok Teppeinin. Mohyana bile yeniliyordu az daha Midora geldi. :D

kör topal

Ben demiştim Sky Deer hepsinden güçlü diye bir tek Dereous'tan güçlü değil onu da tahmin edemezdim şeklini bile bilmiyodum o zamanlar.

Ben demiştim Sky Deer hepsinden güçlü diye bir tek Dereous'tan güçlü değil onu da tahmin edemezdim şeklini bile bilmiyodum o zamanlar.
Mangaka diyor zaten Gurme Dünyasınin en yüksek seviyeli canlıları onun sırtındaki ormanda yaşıyor diyor. Acaciaya saldıran Şeytan Yılanı ile Ashurasaurus da ordan çıktı zaten. Tam olarak Kral havası var reyizde. Krala ulaşmak o kadar kolay değil diyor yani mangaka. Sırf reyiz sinirlenmesin diye yüzlerce hayvan hücuma geçiyor. :D

Mangaka diyor zaten Gurme Dünyasınin en yüksek seviyeli canlıları onun sırtındaki ormanda yaşıyor diyor. Acaciaya saldıran Şeytan Yılanı ile Ashurasaurus da ordan çıktı zaten. Tam olarak Kral havası var reyizde. Krala ulaşmak o kadar kolay değil diyor yani mangaka. Sırf reyiz sinirlenmesin diye yüzlerce hayvan hücuma geçiyor. :D
Bir tane pokemon var ona benzetiyorum ben. Şu kıvrılmış bir biçimde duran su pokemonuydu herhalde.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık