Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Bambi tam hafif dellendi derken Geyik kral neler yaptı o Acacia'ya :oleyo2:
Moon'un da kabuğu kırıldı. Geyik kralın arka kanala yolladığı yaratıklar zamandan etkilenmiyordu. Belki de Acacia'nın kurtuluşu Geyik kralın arka kanalıyla aynı frekansa geçmesi ile olur.
OP faciasından sonra gayet güzel bir bölümdü :respect:
Yalnız Moonun nasıl bir çekim gücü varsa denize düşen devasa meteor Moonun derisine yapışmış.:D

Yalnız Moonun nasıl bir çekim gücü varsa denize düşen devasa meteor Moonun derisine yapışmış.:D
Mavi ızgara bölümlerinde Toriko'nun 3 şeytanın buluştuğu yerde Uzay'da gözüküyordu. Hatta uzay gemisi falan vardı. Belki direk normal olarak yer yüzünden çekmemiştir. Ben kabuğunun kırılmasına Goku'nun yada Lee'nin ağırlıklarını atmasına bağlıyorum. Bu arada Teppei ne dedi öyle "There is where my life ends" kendini feda falan edecek sanırım. Komatsu'ya da değindi bu bölümde kalple alakalı bir şeyler söyledi ama tam anlayamadım :D

Bambina kyaaa diyor. Hoşuna gitti tabi Acacia'dan yediği yumruk:p

Acacia'nın o garip halini geyik kral yapmış. Ancak kendi hücrelerini yiyerek ve metabolizmasını neredeyse durdurarak bunu atlattı. Adamın her şeye bir cevabı var:D

Herkes bir olmuş Acacia'yı yenmeye çalışıyor ama reyiz kaçmayarak herkesi yemeyi planlıyor. Bütün bunlar bu adamın planı. Bu artık belli olmak üzere. Her şeyi yemek için bunları planlamış. Gerçi Teppei araya girdi, yazık edecek kendine ama zaman kazandıracak:oops:
Yalnız Acacia Sky Deerin açtığı boyuta karşı koymak için ayni anda 3 teknik uygulamak zorunda kaldı, burası mühim. Adam hem otofaji hem kriptobiyoz hem de back channel yapıyor gücünün sınırlarını zorluyor şu an. :D Daha mother snake ve emperor crow hamle yapmadı bi de. Ne çektin be Acacia. :oleyo2:

Ağa göya bu Moon en güçlüleri bir Dareous - Deer King'e bak birde Moon'a anca emsin hüpletsin :D

O değilde dedim Bambina 1 yumruğa gitti ama sonradan iyi topladı :D
Şimdi GOD'u ilk kim yiyecek diye yarışa girdiler 10.000 lvl GOD'da mal gibi bakıyor :D

Unutmadan dedim geçen bölüm Deer king back channel benzeri bir şey kullanıyordur diye Back Channel mış :D

Yalnız Acacia Sky Deerin açtığı boyuta karşı koymak için ayni anda 3 teknik uygulamak zorunda kaldı, burası mühim. Adam hem otofaji hem kriptobiyoz hem de back channel yapıyor gücünün sınırlarını zorluyor şu an. :D Daha mother snake ve emperor crow hamle yapmadı bi de. Ne çektin be Acacia. :oleyo2:
Neo zaten sonsuza yakın bir ömre sahipmiş ama tabi yemeden içmeden ne kadar dayanacağını kestiremediği için kendi hücrelerini yemeye başlıyor. Ek olarak birde o durumda metabolizmasını yavaşlatıyor. O durumda bile ölmemeyi başarıyor ki başkası olsa çoktan ölüydü. Daha sonra kendi arka kanalını yaratıp zaman akışını dış dünyayla eşlemeye çalışıyor. Adamdaki savaş zekası müthiş:flaugh:

Geyik kralın arka kanalından elini kolunu sallayarak çıkacak ama ötekiler müdahale ediyor. Seviyesi krallara yakın canavarlar buna engel oluyor. 5100, 4990, daha kim bilir ne seviyede o diğer canavarlar. Üstelik hala geyik kralın arka kanalındalar. Birde şimdi Teppei kendini hiçe sayarak zaman kazanma amacı ile girecek olaya. Adam büyük mücadele veriyor. Yoksa çoktan çıktıydı o alandan.

Acacia kaçmak yerine diyor ki bu benim ziyafetim ve şimdi hepinizi bir bir yiyeceğim:D Eğer bu şekil ilerlerse Acacia hepsini yer. Diğer krallar ve oradaki herkes ya hep birlikte bunu indirecek ya da hepsi Acacia'ya meze olacak:D Reyizin çektiği çok tabi, adamın davası büyük:p

Bambina mold speardan sıyrılırken Acacianun yumruklara kafa atıyor
Coconun mızrağından sıyrılan Bambinanın gercek formu yalnız. İlk formu kısıtlanmış olduğu için yumruk yedi Acaciadan.

@Riful

Teppei sanırım Mavilere tek dalacak. Çünkü şuanda onları tutan kimse yok. Bırakırsa Maviler Acaciaya yardıma gidecekler. O yüzden 1 vs 2 yapacak gibi geldi bana. Tabi bu yüzden tüm yaşam enerjisini verip Hellsingdeki kalbine kazık çakmış Anderson gibi bir şeye dönüşecek sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık