Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

kör topal

Tekrar bak resimlere anlarsın demek istediğimi. :D o dediģini oynamıyorum ben hacı tek oyunum Team Fortress 2 benim. Onu bile ara sıra oynarım pek vakit olmuyor oyuna. :D
TF iyi para kasmıştım onda he ne takaslar yaptım onda :D. Ama nedense girmedim bikaç ay eşyalarım silindi :(. Death Run'daki buguda biz bulmuştuk 2 yıl felan önce o yüzden oynanmıyor :D.

Hala çıkmamış olması enteresan. Epey gecikti.

Acacia'nın o garip hali için geyik kral yaptı demişsiniz. O da mümkün. Yaşlanmış gibi duruyor ama sanki emilmiş gibi de duruyor.

Moon her şeyi silip süpürürken Acacia bunu yemeye çalışıp o hala gelmiş de olabilir. Moon'un form değiştirmesi ve emme meselesinin püskürtülmesi nasıl bağlanacak durumu var. Acacia'nın araya girmesi olası. Diğer krallar ve God bile araya girmiş olabilir. Sonuçta onlarda emilme tehlikesi içerisinde.

Bambina kyaaa diyor. Hoşuna gitti tabi Acacia'dan yediği yumruk:p

Acacia'nın o garip halini geyik kral yapmış. Ancak kendi hücrelerini yiyerek ve metabolizmasını neredeyse durdurarak bunu atlattı. Adamın her şeye bir cevabı var:D

Herkes bir olmuş Acacia'yı yenmeye çalışıyor ama reyiz kaçmayarak herkesi yemeyi planlıyor. Bütün bunlar bu adamın planı. Bu artık belli olmak üzere. Her şeyi yemek için bunları planlamış. Gerçi Teppei araya girdi, yazık edecek kendine ama zaman kazandıracak:oops:

Bu bölümden sonra seri bitişe gidiyor gibi bir hissiyat uyandı bende.İnşallah bitmez.Şu anda tek okuduğum seri olduğu için bitmesini istemem.

Bambi tam hafif dellendi derken Geyik kral neler yaptı o Acacia'ya :oleyo2:
Moon'un da kabuğu kırıldı. Geyik kralın arka kanala yolladığı yaratıklar zamandan etkilenmiyordu. Belki de Acacia'nın kurtuluşu Geyik kralın arka kanalıyla aynı frekansa geçmesi ile olur.
OP faciasından sonra gayet güzel bir bölümdü :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık