Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Şimdi bu neo hayvanı bütün o yok edici saldırıları meyve ver gibi yedi. Doğru mu anladım. Bu Nasıl bi mide Nasıl bi güçtür arkadaş. Heralde bundan daha güçlü bi rakip çıkmaz. Serinin ana teması yemek, o bu da herşeyi yiyiyor. Tehlikeli canavar.

Bu neo ölmez.Kutudan çıkan şeytan balığına bir şekil yedirirler onu.Malum onun da sindirim sistemi neo gibi yediği içinde kalıyor.Sonra altın konserve de mühür.Başka yolu yok adamın üstünde yıldız patladı onu bile yedi.

Komatsu ben onu beslerim dediğinde büyük ihtimal buna yol yaptılar. Bunlar neo ile savaşacak ancak neo'yu öldüremeyecekler sonra Komatsu bunu doyuracak ve neo tatmin olup duracak. mutlu son.

Bu kadar basit bitmez ama herhalde. Serinin sonu geldi ama nereye bağlanacak bir fikrim yok. Toriko'nun hayali menüsünü tüm insanlar ile paylaşmak gibi bir şeydi. Bunu yapacak. Komatsu desen en iyi aşçı oldu gibi. Artık Froze'yi geçmesi kaldı. Olay şu anki durumların bağlanmasına kaldı. Neo'yu neye bağlayacak cidden merak ediyorum. Koca canavarın olayı nedir hala anlamadım gitti. Don'u bile yedi. Saf ve sonsuz iştah:oleyo2:

Nepenthe

Komatsu ben onu beslerim dediğinde büyük ihtimal buna yol yaptılar. Bunlar neo ile savaşacak ancak neo'yu öldüremeyecekler sonra Komatsu bunu doyuracak ve neo tatmin olup duracak. mutlu son.

Bu kadar basit bitmez ama herhalde. Serinin sonu geldi ama nereye bağlanacak bir fikrim yok. Toriko'nun hayali menüsünü tüm insanlar ile paylaşmak gibi bir şeydi. Bunu yapacak. Komatsu desen en iyi aşçı oldu gibi. Artık Froze'yi geçmesi kaldı. Olay şu anki durumların bağlanmasına kaldı. Neo'yu neye bağlayacak cidden merak ediyorum. Koca canavarın olayı nedir hala anlamadım gitti. Don'u bile yedi. Saf ve sonsuz iştah:oleyo2:
Neo acacia insan iken zaten menüsünü yedi.Üstüne tek takılırken evren yemiş.Onu mutlu edecek yemek yok ne bulursa yiyor.Tek istediği avı canlı olsun ve çığlık atsın.Bu dünyada sanmam onu doyuracak yemek çıksın.Komatsu falan hikaye onun karşısında.Bildiğin neo da ucu bilinmeyen kare delik var.Üstüne yediği tekrar doğamıyor.Hapsediyor.Mühür den başka onu yenmenin yolu yok.Ki öldürseler bile yeniden doğacak bir yerde.Belki 1v1 de don u yenmiş olabilir ama 4 kral+starjun la belki döverler.Anca döverler yani tehlike bitmez.Mutluluk yoluna girmez mangaka zaten mavi nitrolar ile mühür dedirtti.

@Akainu Sakazuki doğru anlamışsın.Midesin de sonsuz labirent,kara delik ne dersen de ondan var.Giren çıkamıyor.

Neo acacia insan iken zaten menüsünü yedi.Üstüne tek takılırken evren yemiş.Onu mutlu edecek yemek yok ne bulursa yiyor.Tek istediği avı canlı olsun ve çığlık atsın.Bu dünyada sanmam onu doyuracak yemek çıksın.Komatsu falan hikaye onun karşısında.Bildiğin neo da ucu bilinmeyen kare delik var.Üstüne yediği tekrar doğamıyor.Hapsediyor.Mühür den başka onu yenmenin yolu yok.Ki öldürseler bile yeniden doğacak bir yerde.Belki 1v1 de don u yenmiş olabilir ama 4 kral+starjun la belki döverler.Anca döverler yani tehlike bitmez.Mutluluk yoluna girmez mangaka zaten mavi nitrolar ile mühür dedirtti.

@Akainu Sakazuki doğru anlamışsın.Midesin de sonsuz labirent,kara delik ne dersen de ondan var.Giren çıkamıyor.

Mühür dediler ama açıkça bunu bitirmenin yolu mühür dedikten sonra mühürlemek çok kılişe olmaz mı:fool: Bence mühür olayı heyecan katsın diye eklendi. Bu neo'nun bizimkiler ile karşılaşması hemen mi olacak yoksa Tanrı'dan sonra mı? Araya olay girmezse gidip mühürlerler diyeceğim ancak araya olaylar girerse mührün hiç bir esprisi kalmaz. Aksiyon falan yaratılması lazım. Her şey son ana kalacak o esnada qomatsu veledi günü kurtaracak. Üstelik mühür sakat iş. Bunun geri dönüşü var. O neo'nun temelli durdurulması gerek. O iştah ile mührü yer o:p

Yani olay neo'nun iştahının tatminine bağlanmalı bana göre. Artık nasıl yapar bilemiyorum ama Toriko gibi bir seriye de bu yakışır. Yoksa canavarı yendik mutlu son olmamalı. O sonu gelmeyen iştahın bir şekilde doyduğunu görmeliyiz.

kör topal

Ya şu Toriko'nun içindeki 3.şeytan Neo'yu dövücek ya da Komatsu bunun doyurucak.

Nepenthe

Mühür dediler ama açıkça bunu bitirmenin yolu mühür dedikten sonra mühürlemek çok kılişe olmaz mı:fool: Bence mühür olayı heyecan katsın diye eklendi. Bu neo'nun bizimkiler ile karşılaşması hemen mi olacak yoksa Tanrı'dan sonra mı? Araya olay girmezse gidip mühürlerler diyeceğim ancak araya olaylar girerse mührün hiç bir esprisi kalmaz. Aksiyon falan yaratılması lazım. Her şey son ana kalacak o esnada qomatsu veledi günü kurtaracak. Üstelik mühür sakat iş. Bunun geri dönüşü var. O neo'nun temelli durdurulması gerek. O iştah ile mührü yer o:p

Yani olay neo'nun iştahının tatminine bağlanmalı bana göre. Artık nasıl yapar bilemiyorum ama Toriko gibi bir seriye de bu yakışır. Yoksa canavarı yendik mutlu son olmamalı. O sonu gelmeyen iştahın bir şekilde doyduğunu görmeliyiz.
İyi de anlamadığın şey evren kurutmuş,bu dünya da ki en güçlü insan tarafından doyurulmuş neo yu komatsu ne verecek de doyuracak ? Acacia her şeyi keşfeden adam onunla yedi.Öncesi zaten daha beter.Ki şöyle bir şey de var.Bu şeytanlar diriliyor.Sen bunu öldürdüm desen bile başka gezegende gene doğacak.Komatsu eğer ben bunu mutlu ederim diyip 2 melemen yapıp mutlu ettim derse bu manga biter benim için.Sırf çığlık duymak için o kadar güçlü ki en son mini yıldız patladı,bunu yemeye göze almış canlı basit menü falan ile tatmin olursa ciddi mangaka mıçar.Geçmişi belli neo nun.Doymuyor mide de kara delik var.Konağı acacia insanlıktan çıkmış.O da neo ile bütün çığlık diyor.Ki bunları mutlu edecek yemek yok yani dönüp aynı şeyleri yazıyorum ama yok yani bu 2 li her şeyi yapmış 2 karakter.

@Fleet Admiral Sakazuki mangaka mavi şeytanı tanıtmadı.Demek ki daha onun evreni değil.Ki beyaz olan bunlardan güçlü çıkacak o hiç çıkamaz.Daha kırmızı için toriko nun vücut tam hazır değil.

Toriko Neoyu yiyecek,hapsetmelerine gerek kalmıyacak.Yanlış hatırlamıyorsam toriko neonun tadını merak etmişti.

Nepenthe

Torikonun içinde kaç şeytan var niye var?
3 şeytan var.Asıl şeytanı nedense hep uyumuş.Tabi bu gücünü açığa çıkaramadığı içindir.Daha sonra kırmızı ve mavi gelmiş.Onlar da niye gelmiş söylenmedi ama belki de beyazı taşıyan bizi de taşır dandır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık