Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Eyvallah hacı, iki dk seriyi övmeden duramıyor gazı aldı hemen araya sıkıştırıyor zaten her bölümü zirve herhalde öyle olacak la diye :D Şeytan mevzusu çok sakat bütün şeytanlar bizimkilerin içinden çıkıp savaşırsa olmaz ne anlamı kalır o zaman karakterlerin poketopumu olum adamlar. Ayrıca dareus neden gidip dalmıyor şu tam çıkamamış şeytana anlamış değilim iyicene güçlenmeden fişini çekmesi lazım krallar hep böyle sinsi varlıklar olarak gösterildi işi şansa bırakmazlar
Derous çoook büyük yav. Adam bildiğin sıradağların üstünde yatıyor. :D Bunlar kral olsa da hayvanlar hacı, insan gibi yahut mn gibi sinsilikleri olmaz. He kendilerini ve bölgelerini tehlikeden korurlar içgüdüsel olarak orası ayrı. :D diğer hususta o gösterilen 3 şeytan kesin çıkacak bence. Joanın mansamın ve torikonun şeytanları. Diğerleri çıkmasa bile torikonunkinin kesinkes çıkmasın lazim. :D

Daha çok Toriko tartışması olsa keske forumda.Hızlı okuyunca kacirdigim yerler çok haliyle.
Tartışma konusu çok lakin tartışacak adam yok maalesef.

Toriko Bleach'in yazısı daha çok olan versiyonu. Daha çok tartışma dönmesi pek mümkün değil bu yüzden.
Mangahelpers sitesinde her hafta sayfalarca yorum yazıyor adamlar. Bu forumda olmaz o iş.

Mangahelpers sitesinde Bleach her hafta sayfalarca tartışılmıyor mu yani?
Bleach takip etmediğim için bir şey diyemeyeceğim. :(

Başlayıp da, yarıda bıraktığım tek seri Toriko'dur. 200 küsür bölüm çevirmeme rağmen üstelik.
Şimabukuro gibi dahi bir yazara küsüp seriyi bıraktın lakin çok büyük hata ediyon abi. Gwden sonra seri hız kesmiyor her bölüm uçuşlarda. :(

Bleach takip etmediğim için bir şey diyemeyeceğim. :(

Şimabukuro gibi dahi bir yazara küsüp seriyi bıraktın lakin çok büyük hata ediyon abi. Gwden sonra seri hız kesmiyor her bölüm uçuşlarda. :(
O zaman benim söylediğime cevaben yazığın mesajın çok desteksiz oldu. :(
Ayrıca Bleach takip edersen Toriko kadar seversin.

Başka bir seriden örnek vermen saçma olmuş.
Ayrıca kendin diyon bak toriko kızgın at kralı aurasını hissediyo, sonrada midora muhtemelen dünyayı yok edebilir diyo.
Yani midorayı kızgın filan görmeden bu lafı söylüyo bide kızgın görse neler diyecek.
Bana göre acacinın planı midoradır. Kendi içindeki şeytana karşı, ichurunun planıysa toriko.
2 kuşakta iki kişi öne çıkıyo. Eğer krallar en güçlüler olsalardı acacia böyle plan yapmaz direk kendi şeytanı krallara yenilirdi zaten.
http://manga-tr.com/read-toriko-chapter-256-page-15.html

Başka bir seriden örnek vermen saçma olmuş.
Ayrıca kendin diyon bak toriko kızgın at kralı aurasını hissediyo, sonrada midora muhtemelen dünyayı yok edebilir diyo.
Yani midorayı kızgın filan görmeden bu lafı söylüyo bide kızgın görse neler diyecek.
Bana göre acacinın planı midoradır. Kendi içindeki şeytana karşı, ichurunun planıysa toriko.
2 kuşakta iki kişi öne çıkıyo. Eğer krallar en güçlüler olsalardı acacia böyle plan yapmaz direk kendi şeytanı krallara yenilirdi zaten.
Bencesi yok plan konusu mangada geçen bir vakıa zaten lakin 8 kral kendilerini geçecek olanın Toriko olduğunu seziyorlar. Torikonun tüm hücrelerinin uyandığı bölüme bakarsan durum çok net. Bunu geçtim ichiryuu midoranin kazanmasina hep izin verirken torikonun kazanmasina izin vermiyor. Nedeni de torikonun kendisini gececek olmasi. Mangada aciklanan bir durum bu ve buna gore midora içiryuyu gececek potansiyele sahip değil. Verdiğim örneği de hiç anlamamışsın. Mevzu başka seri değil. Tecrube etmemiş adamin konuşmasi afakidir. Kralın yanina gidince dili tutuluyo torikonun bu cihazin heraclesin seviyesini olcebilevegini hic sanmiyorum diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık