Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Ben onları kral sanmıştım meğer bizimkilerin hayvanıymış bambina eğitim veriyor.Geyik kral çıktı o da muhtemelen dişi.Krallar tamamlandı.1 bölgede çıkan da acacia nın şeytanı büyük ihtimal,ama sırtı ciddi iğrenç görünüyor.

kör topal

beyler bana link gönderin Türkçe varsa bende başlıyım animenin bittiği yerden

Sondaki acacia'ysa kötü olmuş.Ne hale gelmiş adam.Onun dışında manga neden hızlandı onu çözemedim.Tek tek gitseydi ya işte kralları.E.oda gibi sakız yapsaydı seriyi niye hızlandırdıki acaba.

Bu bölüm biraz kafamı karıştırdı :D ama sizinkide karışmasın diye.

Siyah olan Yer Area - 8 [ Heracles ]
Onun altında Area - 7 [ Bambina ]
Sol kısımda ( orta alt ) Area - 6 [ Moon ]
Onun Solunda Area -5 [ Where Zebra is Deerking ]
Onun üstünde Area - 4 [ Sunny is Snake Wall :p ]
Onun sağı ( Orta üst ) Area - 3 [ Coco Emperor Crow ]
Onun sağı Area - 2 [ Toriko + Battle Wolf ] + Neo Base !
Area - 2'nin ortasıda Area -1 ve Derous bu arada Akacia artık kimse oda Area - 1'de :D

En son 1. bölgede Ejder kral Derous u göstermedi. Acaba orada gösterilen canavar(Gurme şeytanı olabilir) tarafından mı yenildi yoksa ilerleyen zamanlar da mı gösterilecek ?

En son 1. bölgede Ejder kral Derous u göstermedi. Acaba orada gösterilen canavar(Gurme şeytanı olabilir) tarafından mı yenildi yoksa ilerleyen zamanlar da mı gösterilecek ?
Derous'un Acacia'a tarafından yenmiş olabileceği ve diğer kralların da o yaratıkla kapışmak üzere hareketlendiği izlenimi oluştu bende.Dünya pişip yok olmasa bile böyle bir dövüşten sonra pek sağlam bir tarafı da kalmaz.

Geyik kralı sevdim, dişi gibi duruyor ama etkileyici.Bambina ufaklıklarla oynuyor, krallardan Heracles ve Derous'u görmedik.

NEO 2.Bölge'de gizleniyormuş, eğer Teppei ve Nakaume oradan çıkabilirlerse Toriko ve Starjun'la buluşacaklardır, bu durumda Tanrı'yı da pişiren muhtemelen Nakaume olacak.Ne de olsa Joa bir yol görürken o 6-7 yol görüyordu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 66)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık