Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Roronoa Zoro

Beyler geçen hafta seriyi okumaya başladım, bir solukta güncele yetiştim ama sanırım 306'da Türkçe çevirisi kalmış. Bu seriyi Türkçe güncel veren bir site var mı? Araştırmama rağmen bulamadım.

hiçbirşey anlamadım :D
Bir önceki bölüm Banbina nın kıyafeti çıkıp gerçek formuna bölünmüştü ya işte o yüzden dünyada ki tüm insanları, kuşları, balıkları ve hatta böcekleri bir huzursuzluk kaplıyor. Bir anda sanki dünyada ki son günleriymiş gibi geliyor. Bu yüzden hayatta herhangi bir pişmanlıkları kalmaması için hepsi en sevdiği yiyeceklere saldırıyorlar. Yani sadece gerçek formunun ortaya çıkması beyfendinin bütün dünyayı mahvediyor.

Daha sonra Banbina bu sonsuz yumrukmuydu neydi Toriko nun onu durduruyor ve saldırıya geçiyor. Saldırıya geçmeden önce bizimkilerin şeytan kolları kendilerinden bağımsız bir şekilde ortaya çıkıyor. Sadece tek kolun değişmesi bile vücudtaki bütünlüğü bozduğu için 100x yer çekimine maruz kalıyorlar ve hop yere yapışıyorlar. Kurtulmaları tamamen bal yani. En sonda da 60 trilyon hücre yetmediği için kombine edip 240 ile vurmaya çalışacaklar.

Ooo kral uyandı şimdi maymundan da pairi bu alır -.- Lanet olsun niye severek takip ettiğim serilerde böyle 1 tane var :/

Bambina'ya muameleyi çekecek kişi Komatsu galiba.Pair onun sayesinde alınacak Bambina'dan.:D

Ayrıca Bambina'nın yeni halini her gördüğümde beni bir gülme alıyor.Böyle kral mı olur ya.:ehe:

yalnız bambina bu forma geçti insan balık böcek ne var ne yok etkiledi :/ Arkadaş bambina en güçlü kral heralde heracles bu hareketleri görse sırtına alır gezdirir :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık