Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

süperman kazanır.

Edit: Hani konu DC ve ya Marvel gibi defalarca aynı ve/ve ya benzer hikayelerin defalarca yazılması oluunca tam bir güç kıstası olmuyor süperman'nin zaten. Kiminde green lantern öne çıksın diye kıytırık canavarlara karşı gelemiyor kiminde bir kapşırıkla bütün güneş sistemini silip süpürüyor.
süpermanin gücünü en ortalama şekilde alan bir video izlemiştim ki bütün anime fanları nefret eder o videodan.-benim gözümde açıklamalar mantıklı, sonuç doğoru ama dövüş yanlıştır. Yani bilgilerimi doğru bulsamda goku o şekilde dövüşmez diyorum-
https://www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA
Bunun üzerinden bile gitsek süperman alır
Somut rakam üzerinden gidersek daha gerçekçi olur. Toriko serisinde İnsan Dünyası olarak tabir edilen yer, bizim dünyamızın alan olarak 2 katına tekabül ediyor. Dünyamızın çevresi 40.000 km iken Dünya Mutfağı - Wu Ormanı arasındaki mesafe 65.000 km. Bir uçtan diğer uca 80.000 km'yi rahat bulur.

Bambina'nın yaşadığı 7. Kıta da aşağı yukarı Toriko serisindeki İnsan Dünyası kadar bir kara parçası. Alanı 840 milyon km2, bizim dünyamızın alanı 510 milyon km2, nerden baksan dünyamızın 1,5 katı büyüklüğünde.
Ve Bambina tek yumrukta bu kıtayı paramparça edebiliyor. O yumruğu dünyaya atsa rahatlıkla patlatacak yani. :D

Demem o ki, Superman'in yumrukları Bambina'nın hoşuna gider bence. :D

Somut rakam üzerinden gidersek daha gerçekçi olur. Toriko serisinde İnsan Dünyası olarak tabir edilen yer, bizim dünyamızın alan olarak 2 katına tekabül ediyor. Dünyamızın çevresi 40.000 km iken Dünya Mutfağı - Wu Ormanı arasındaki mesafe 65.000 km. Bir uçtan diğer uca 80.000 km'yi rahat bulur.

Bambina'nın yaşadığı 7. Kıta da aşağı yukarı Toriko serisindeki İnsan Dünyası kadar bir kara parçası. Alanı 840 milyon km2, bizim dünyamızın alanı 510 milyon km2, nerden baksan dünyamızın 1,5 katı büyüklüğünde.
Ve Bambina tek yumrukta bu kıtayı paramparça edebiliyor. O yumruğu dünyaya atsa rahatlıkla patlatacak yani. :D

Demem o ki, Superman'in yumrukları Bambina'nın hoşuna gider bence. :D
Ama yani bir tarafta kıtayı tek yumrukta yok eden bir maymun öte tarafta iki gezegen arasında sandviç olup kurtulan. Hatta suratına 15 güneş patlaması yediği halde en fazla arka sokakta 3 kişiden dayak yemişe dönen bir süperman var.
Yani hız ve güç olarak hadi bir derece denk saysam bile süpermanin dayanıklılığı cozutuk bir seviyede be
gezegenin büyüklüğüne girmiyorum zira bambinanın atıığı dağ ile güç seviyesine dair bir tahmin yapmamızdan başka bir konuda yardımcı olmuyor bu vs için. Bennce daha çok 100G dağında yaşadığını hesaba katmak gerek.

Böyle karşılaştırmaları boşverin bence.Toriko evreni Marvel kadar uçuk kaçık abartı bir evren değil.Daha mantıklı kuralları var.Süper insan olayının da bir sınırı var.Güneş yiyen canavar falan çıkarsa ileride o zaman yapılmalı bu tartışmalar.

Onun dışında Marvel kafasına eseni yapıp yenilmez karakterler çıkardığı için karşılaştırmak gereksiz.

Böyle karşılaştırmaları boşverin bence.Toriko evreni Marvel kadar uçuk kaçık abartı bir evren değil.Daha mantıklı kuralları var.Süper insan olayının da bir sınırı var.Güneş yiyen canavar falan çıkarsa ileride o zaman yapılmalı bu tartışmalar.

Onun dışında Marvel kafasına eseni yapıp yenilmez karakterler çıkardığı için karşılaştırmak gereksiz.
Eh orası öyle. Ama adamın canını sıkmış verdiği linkte ki tartışma baksana :D Gerçi çok içini rahatlatamadım ama napalım.

Bana kalsa bir hikayenin güç seviyesi diğer hikayelerdekinden ne kadar düşük olursa o kadar iyi. Ama millet nedense tam tersini görüyor. Sanki bambina süperman'den güçsüz olsa bütün seri DC serilerinden daha kötü olacakmış gibi tartışıyorlar. Biz burada güzel güzel karşılaştırıyoruz diye girdim muhabbete yoksa sevmem aslında bu tür karşılaştırmaları.
Daha az önce toph vs gaara yapmışlar izledim toph yeniyor zaten canım sıkıldı :/

Eh orası öyle. Ama adamın canını sıkmış verdiği linkte ki tartışma baksana :D Gerçi çok içini rahatlatamadım ama napalım.

Bana kalsa bir hikayenin güç seviyesi diğer hikayelerdekinden ne kadar düşük olursa o kadar iyi. Ama millet nedense tam tersini görüyor. Sanki bambina süperman'den güçsüz olsa bütün seri DC serilerinden daha kötü olacakmış gibi tartışıyorlar. Biz burada güzel güzel karşılaştırıyoruz diye girdim muhabbete yoksa sevmem aslında bu tür karşılaştırmaları.
Daha az önce toph vs gaara yapmışlar izledim toph yeniyor zaten canım sıkıldı :/

Bence de tadında bırakılması daha iyi ama güç seviyesi yüksek olsa bile Marvel evreniyle manga tartışması anlamsız.Torikonun kurulu düzeni bir ton açıklaması var.Marvel ise farklı yazarların yazdığı bir gün tanrısal öbür gün insanüstü yetenekler gösteren karakterler içeriyor.Belli bir sınır yok gibi neyi kaynak göstereceksin.Superman zıplıyormuş önceden sorun yaratıyormuş çizerken uçurmaya başlamışlar vs birçok versiyonu var.

Bence de tadında bırakılması daha iyi ama güç seviyesi yüksek olsa bile Marvel evreniyle manga tartışması anlamsız.Torikonun kurulu düzeni bir ton açıklaması var.Marvel ise farklı yazarların yazdığı bir gün tanrısal öbür gün insanüstü yetenekler gösteren karakterler içeriyor.Belli bir sınır yok gibi neyi kaynak göstereceksin.Superman zıplıyormuş önceden sorun yaratıyormuş çizerken uçurmaya başlamışlar vs birçok versiyonu var.
Süperman zaten başlı başına sıkıntı bence :D Denildiği gibi adamın sınırı,derinliği hiç bir şeyi belli değil. Bir de son zamanlarda çok canımı sıkan şeyler görüyorum bazı sitelerde. Batman i de ilah yaptılar nasıl ayar oluyorum :/ Batman kim la :/ Vegeta'yla bile kıyaslamışlar bir yerde. Kim döver diye :D Süperman da bir nevi çoğu yerde enel muamelesi görüyor.

Alpamis

Adam aklına ne geliyorsa o güçte yapıyor adamı. En azından belli bir şeye dayalı evrenlerin karakterlrini dövüştürün.:D

bölüm 17 sayfa ve ana konsept teker teker vurduk olmadı hadi hep birlikte bir daha deneyelim bakalım olacak mı? sanki kapıya omuz atıyorlar :D

Sol kollar önde, iştah şeytanlarının uyanan kolları.Ya onlarla bir şey yapacaklar ya da dört canavarı yiyen oshoku bansana benzer bir şey olacak.Kaka Komatsu'nun yanına sızmış, hayvanların haberi yok.Sanırım geçen bölüm çizilen kalp Komatsu'nun yerine gelen kalbi, uyanmış gibi.

Sol kollar önde, iştah şeytanlarının uyanan kolları.Ya onlarla bir şey yapacaklar ya da dört canavarı yiyen oshoku bansana benzer bir şey olacak.Kaka Komatsu'nun yanına sızmış, hayvanların haberi yok.Sanırım geçen bölüm çizilen kalp Komatsu'nun yerine gelen kalbi, uyanmış gibi.
hücrelerin kombine edilmesinden bahsediyorlar 60x4=240 trilyon/milyar hücre kombine saldırı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık