Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Bu oyun beni kumarbaz yaptı. Dayanamadım tüm görevler bitmeden ana görevleri bitirdim. Şimdi kendimi kart oyununa vurdum. Köy köy gezip milletle kart oynuyorum destelerimi büyütüyorum. Arada dövüş turnuvalarına girip adam pataklıyorum. Denk gelirse köydeki kontratları yapıyorum. Yol üstünde yeni yerler keşfediyorum. Gayet de keyifli oluyor.
Kart oyununda şu ana kadar rakip olarak en çok zorlandığım deste canavar destesi.

Aynen buymuş içime dert olmuştu resmen lanet teşekkür ederim. Bir de şeyi hatırlayamadım Ciri'nin cadılarla dövüştüğü an ne zamandı ? Yani ne oluyordu da o sahne geliyordu? Çorba oldu iyice benim hafıza
Kaer baskınından sonra ciri imlerith in cadıların yanına gittiği haberini alıyor. Geralt-ciri oraya gidiyoruz. Çıplak dağ büyük meşe ağacının oraya. Geralt ile imlerith ciri ile de cadılarla savaşıyoruz. Bu attığım video da ki kaçmayı başarıyor büyük ve küçük cadıyı öldürüyoruz.

Kaer baskınından sonra ciri imlerith in cadıların yanına gittiği haberini alıyor. Geralt-ciri oraya gidiyoruz. Çıplak dağ büyük meşe ağacının oraya. Geralt ile imlerith ciri ile de cadılarla savaşıyoruz. Bu attığım video da ki kaçmayı başarıyor büyük ve küçük cadıyı öldürüyoruz.
Tamamen unutmuşum duydukça parçalar birleşiyor resmen. Yav bi de acayip merak ettiğim bir olay var. Satır'ın teklifini düşün dediği bir sahne var ama hiçbir bilgi yok. Üç gün beş gün geçiyor düşünmek için ne yapmak gerekiyor anlamadım. Yani nasıl düşünebilirim ki :D

Tamamen unutmuşum duydukça parçalar birleşiyor resmen. Yav bi de acayip merak ettiğim bir olay var. Satır'ın teklifini düşün dediği bir sahne var ama hiçbir bilgi yok. Üç gün beş gün geçiyor düşünmek için ne yapmak gerekiyor anlamadım. Yani nasıl düşünebilirim ki :D

Satır ile takılırsan ondan destek alarak savaşıyorsun. Yoksa daha zorlu oluyordu, aklımda böyle kalmış. Ayrıca Satır ile at yarışına katılıyorsun. Kazandıktan sonra atı öpeceğim diyordu.

Satır ile takılırsan ondan destek alarak savaşıyorsun. Yoksa daha zorlu oluyordu, aklımda böyle kalmış. Ayrıca Satır ile at yarışına katılıyorsun. Kazandıktan sonra atı öpeceğim diyordu.
O at görevi diğer görev başarısız olsa da yapılıyor zaten. Ama öteki görevdeki olayı anlamadım. Teklifi düşün ne demek yani :D muhtemelen başka biriyle iş birliği yapmamaktan geçiyor ama emin olamadım. Ama neyse hepsinin köküne kibrit suyu

O at görevi diğer görev başarısız olsa da yapılıyor zaten. Ama öteki görevdeki olayı anlamadım. Teklifi düşün ne demek yani :D muhtemelen başka biriyle iş birliği yapmamaktan geçiyor ama emin olamadım. Ama neyse hepsinin köküne kibrit suyu

Novigrad içi dengeleri ayarlayabildiğimiz seçenekler olsa çok iyi olurdu. Celeb Menge ölüyor, sonra ne oluyor belli değil.

Bunu tam hatırlamadım da satıra yardım ettiğimiz için 2 yerde adamları bizi görmezden geliyordu. Cüceler arasında isim yapıyorduk. 1 tanesi silah yapımı için depoya kolay giriş diğerini unuttum. Çok önemli olaylar görevler değil bunlar, djksitra tarafı önemli.

Bunu tam hatırlamadım da satıra yardım ettiğimiz için 2 yerde adamları bizi görmezden geliyordu. Cüceler arasında isim yapıyorduk. 1 tanesi silah yapımı için depoya kolay giriş diğerini unuttum. Çok önemli olaylar görevler değil bunlar, djksitra tarafı önemli.

Dijksitra tam bir derin devlet adamı. Doğu Eşrefoğlu gibi adam.

Dijksitra tam bir derin devlet adamı. Doğu Eşrefoğlu gibi adam.
Seslendirmeden müziğine repliklerinden sarcasm yapmasına kadar özel karakter. Dilenciler kralından da performans beklerdim de çok pasif kaldı o. Özellikle radovid ölümünden sonra hareketlenme beklemiştim ama yok şehir normal yaşama devam ediyordu bu kısım baya eksik ve kötü oyunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık