Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

@Gutts mükemmeliyetçi değilim. Sabredebilirsem görevleri bitirmeye çalışırım sadece. Oyun içi kitaplar falan gireceğim işler değil. Sahneler güzelse izlerim ama.

@Rika

Birinci oyunu mutlaka oyna. Takılma sen, yok grafikler eski, oyun dinamikleri iyi değil falan deyip kötüleyenlere.
Oynanış zevkli ise grafikler çok önemli değil.
@Rika remake geliyorken hele hiç bulaşma şimdi dostum. Boş yere hayattan soğuma
Ne zaman geleceği belli mi? Acelem yok.

Oynanış zevkli ise grafikler çok önemli değil.
Oynanıştan ne kadar zevk alırsın emin değilim, bi hayli öznel bi durum. Başlarda baya absürt geliyor, oynayış. İmlecin kırmızı olmasını bekliyorsun falan sıkıcı olabilir ama olayı kavrayınca gayette oynanıyor. Datte de belirtmiş, witcher 1'i seven küçük azınlığa dahil olmak istemiyorsan bulaşma :d Bi deneyeyim dersen de kaybedecek bir şeyin yok, sonuçta hiç birimiz inanılmaz zamanı değerli insanlar değliz, bi 50-60 saatte buna gitsin.

Ama sana hitap ederse de gerçekten sağlamdır, diyorum ya 400 saat witcher 3 oynadım, 60 saat oynadığım witcher 1'in eline su dökemez. Olayın grafik, teknik boyutuna girmiyorum tabi.

2024'ten önce geleceğini sanmıyorum.
Teşekkür ettim. :)
Oynanıştan ne kadar zevk alırsın emin değilim, bi hayli öznel bi durum. Başlarda baya absürt geliyor, oynayış. İmlecin kırmızı olmasını bekliyorsun falan sıkıcı olabilir ama olayı kavrayınca gayette oynanıyor. Datte de belirtmiş, witcher 1'i seven küçük azınlığa dahil olmak istemiyorsan bulaşma :d Bi deneyeyim dersen de kaybedecek bir şeyin yok, sonuçta hiç birimiz inanılmaz zamanı değerli insanlar değliz, bi 50-60 saatte buna gitsin.

Ama sana hitap ederse de gerçekten sağlamdır, diyorum ya 400 saat witcher 3 oynadım, 60 saat oynadığım witcher 1'in eline su dökemez. Olayın grafik, teknik boyutuna girmiyorum tabi.
2024'ten önce gelmeyecekmiş zaten. O zamana kadar beklemem gibi. Bu durumda 1. oyunu her türlü deneyeceğim. Bakarım sevip sevmeyeceğimi göreceğiz. :)

İlk oyunun remake'i yapılsa keşke diye 3 senedir sızlanıyordum, sadece haberi bile mutlu etmeye yetti beni, çıkmasına gerek yok :D

Ben hayal mi görüyorum merak ediyorum. İlk oynadığımda kambur bataklığı cadıları ile dövüştüğümü hatırlıyorum ama şimdi hangi tercihi yapsam o kısma denk getiremiyorum bu nasıl iş anlamadım.

Tek dövüş var onlarla.
Ne demek o? İkinciye oynarken dövüşme seçeneği mi gelmiyor yani? Yeni oyuna başlarken sıfırdan mı başlamak gerekiyor ? Geralt sizi affetmeyeceğim dedikten sonra dövüş başlar diye düşünmüştüm ama gittik Baron'a olayları anlatmaya başladık. Zaten sonra tüm olay lanet ile ilgili devam ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık