Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Oyuncu adına üzülüyorum ama Allah affetsin Fringilla'yı canlandıran oyuncuya dair yapılan kurbağa surat memeleri çok güldürüyor beni

En büyük Amerikan sektörlerinden birine en başından beri taşımadığı bir anlamı yüklüyorsunuz arkadaşlar. Adamların düsturları hiçbir zaman değişmedi.
Eskiden de en çok para getiren şeyi yapıyorlardı şimdi de en çok para getiren şeyi yapıyorlar.
ABD için ülke değil dev bir ticarethane deniyor. Böyle bir yerden çıkan ticari bir şirketler topluluğundan saygı, adalet, insan hakları, vefa falan beklemek sermayeyi kediye yüklemekten farksız. Hata sizde.

En büyük Amerikan sektörlerinden birine en başından beri taşımadığı bir anlamı yüklüyorsunuz arkadaşlar. Adamların düsturları hiçbir zaman değişmedi.
Eskiden de en çok para getiren şeyi yapıyorlardı şimdi de en çok para getiren şeyi yapıyorlar.
ABD için ülke değil dev bir ticarethane deniyor. Böyle bir yerden çıkan ticari bir şirketler topluluğundan saygı, adalet, insan hakları, vefa falan beklemek sermayeyi kediye yüklemekten farksız. Hata sizde.

Eleştirmek yanlış mı diyorsun?

Eleştirmek yanlış mı diyorsun?
Sadece bugün olan ya da sadece işine gelmeyen şeyleri eleştirmek yanlış diyorum.
Gerçi Allah var son zamanlarda ciddi bir kalite kaybı var ama her alanda her sektörde olan bir durum bu. Şu an konuştuğumuzdan büyük oranda bağımsız da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık