Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Bu Yennefer karakteri oyunlarda ve kitaplarda da bu kadar itici mi?
Yenn egolu ve başına buyruk bir kadındır ama tam bir Geralt aşığıdır. Kitap da ve oyunda bu kadar çirkin değil. Efso güzellikte... Hele Triss çok çok iyi.

Zenci neden yok seri de diye diziye olduk olmadık yerlere zenci atmışlar. Elf'in bile zencisi var bu saçma olmuş.

İlk sezon intro edasında ve karakter tanımı gibi geçiyor. Herşey 2. sezon başlayacak.

Geraltla Ciri arasında neden bağ oluştu?
Geralt bir lanet söyledi. Şaşırma hakkı verildi ona ve o da buna inanmadığından rastgele konuştu ve onun sonucunda Ciri annesinin karnında beliri verdi. 9 ay sonra dünyaya geldi. Herhangi bir birleşme olmadan şaşırma hakkı lanetiyle doğdu ve bu da Geraltın sözleriyle olduğu için bağı var.

Zenci olayı beni hiç rahatsız etmedi.
Millet zenci görür görmez “off netflix yhaa” demeye başladı. Ne yani hiç mi siyahi koymasınlar artık. Netflix’in bazı dayatmalarına bende karşıyım ama bizde iyice abartmaya başladık.

Witcher'ın ne kitabını ne oyununu oynadım ama Geralt'tan 10 no Rhaegar Targaryen olmaz mıymış ? En çok bu dikkatimi çekti nedense.

Zenci olayı beni hiç rahatsız etmedi.
Millet zenci görür görmez “off netflix yhaa” demeye başladı. Ne yani hiç mi siyahi koymasınlar artık. Netflix’in bazı dayatmalarına bende karşıyım ama bizde iyice abartmaya başladık.
Kimse zenci oyunculara karşı değil, sadece kullanım şekli rahatsız edici. Özgün bir eserin dizisini yapıyorsan, aslına sadık kalman gerekir. Şimdi teninin ay ışığı gibi olduğu nitelenen birini siyahi birine oynatınca sırıtıyor.

Kimse zenci oyunculara karşı değil, sadece kullanım şekli rahatsız edici. Özgün bir eserin dizisini yapıyorsan, aslına sadık kalman gerekir. Şimdi teninin ay ışığı gibi olduğu nitelenen birini siyahi birine oynatınca sırıtıyor.
O beni de rahatsız eden bir şey ama şahsen siyahi bir elfin olmasından rahatsız olmadım.
Yennefer, Triss, ciri veya Geralt gibi önemli ve tasarımı net olan karakterleri değiştirmeye kalksalardı bende koparırdım kıyameti tabikide.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık