Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Hobaa çokmuş ara. 7-8 sezon olacağını hesaba katarsak finali çok rahat 2030'ları görür öyleyse.
İlk sezon 20 aralıkta çıktı ikinci sezonu yılın ilk 3 ayında çıkarırlarsa çokta fazla değil aslında ara ama ben bu tarz dizilerin 1 seneden fazla ara vermesini doğru bulmuyorum millet soğuyor ve hikayeyi unutuyor.

Şubatta başlayacaklar sanırım 2. sezon cekimine gördüğüm bir yerde. 1 sene sürecek mi o zaman :gamyon:

İlk sezon 20 aralıkta çıktı ikinci sezonu yılın ilk 3 ayında çıkarırlarsa çokta fazla değil aslında ara ama ben bu tarz dizilerin 1 seneden fazla ara vermesini doğru bulmuyorum millet soğuyor ve hikayeyi unutuyor.
GoT her yeni sezon öncesi diziyi baştan izledik. Fazla ara olması hiç hoş olmuyor cidden.

Neden o kadar acele etmişler 2021 nedir şöyle 3 sene sonra falan yapsalarmış 2.sezonu.Bu dizilerin şu bir sene aralarına ayar oluyorum diziyi unutuyorsun.Yapacak bir şey yok bunu da unutacaz bir yıl sonra yeniden hatırlarız artık.Olacağı bildiğim için hemen izleyip bitirmedim daha 2 bölüm izledim yavaş yavaş izleyecem :D

4. bölümde zamanların farklı olduğunu anladım. Her şey aynı anda oluyor sanıyordum.

Şu lanetlenmiş şövalyenin kullandığı hak, herkesin o hakka verdiği tepki de çok ilginçti.

Diziyi 4. bölüm itibariyle baya beğendim.

Karakter gelişimi en iyi işlenen karakter Yennefer olmuş bence. İlk başlarda hiç sevmiyordum kendisini(değişimden sonra dahi,) son bölümlerde bayağı hoşuma gitmeye başladı. Oyuncusu da hakkını vermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık