Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
O Whisperers'ı İlk gördüğümde sağlam küfür etmiştim. Zombiler akıllandı diye aklım çıkmıştı.

D.'nin hikayesi güzeldi. Negan'da baya billurlu çıktı. İzleyiciye gösterdiklerine göre içeriden ihanet yiyerek düşecek bu eleman.

Negan a yumuşak demeyin ya adam öldürmesi gerekeni öldürdü.. adamın isteği ufak grupları haraca bağlayarak sürekli bir yaşam garantilemek.. herkesi öldürürse istediğini elde edemez. gücünü gayet orantılı gösterdi. ve bir de esir aldı ki o da Rick in sağ kolu.. daha ne yapsın. Şu ana kadar Ricklerin grubu ile beraber toplamda en az (gösterilen) 3 grubu kendine bağımlı yapmış herif ileride bu gruplar birleşerek de saldırabilirler Negan'a bakalm nasıl bağlayacaklar..

bir de D-smartınız varsa 15. kanalda her pazartesi yeni bölüm yayınlanıyor.. telif nedeni ile izleyemeyenler oradan izleyebilir.. Ben şahsen Torrent ile indiriyorum bölümleri

Michonne'nun son sahnesindeki yanan şeyler neydi? Ve neden ağladı bu hatun çözemedim.

Bölüm efsaneydi, lakin Negan çok feci geberecek artık kazık mı yer ne yapar bilmiyorum. Çok feci intikam alınacak.

Edit: Yataklarmış.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık