Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Bu Rick ne adam ya, iyice ezilmiş. Birde Spencer'a dayılanıyor, Negan orada ona artistlik yapsana. Bir de envanter listesi tutmak ne demek, resmen mal bunlar. Adamlara kendi elleriyle açık veriyorlar.

Michonne'nun son sahnesindeki yanan şeyler neydi? Ve neden ağladı bu hatun çözemedim.

Bölüm efsaneydi, lakin Negan çok feci geberecek artık kazık mı yer ne yapar bilmiyorum. Çok feci intikam alınacak.

Edit: Yataklarmış.

Rick kabullendi baksana envanterde olmayan silahı bile teslim etti.. Korkuyor ama birşeyler tetikleycek kesin. ufaklık veya sevgilisi ölürse anca içinde ki canavar tekrar çıkabilecekek gibi sanki

Negan keşke ufaklığı öldürse ricki böyle görmek hüzünlendiriyor :(
Asması kesmesi lazım rickin....

Sonda yanan yatakları gösterdiği yeri çok değişik yapmışlar. Başta Michonne Poneglyph buldu sandım.

:) o zaman kan görebiliriz işte
Gerçi yine göremeyiz. Rick'lerin Negan'a kafa tutabilecekleri en ufak bir olasılık değil. En fazla göreceğimiz kan bizimkilerin atarlanır yine onlardan biri ölür.
O değil de ben Negan'ı sevdim. İnşallah Rick'ler filan öldürmez ilerde elemanı.

Gerçi yine göremeyiz. Rick'lerin Negan'a kafa tutabilecekleri en ufak bir olasılık değil. En fazla göreceğimiz kan bizimkilerin atarlanır yine onlardan biri ölür.
O değil de ben Negan'ı sevdim. İnşallah Rick'ler filan öldürmez ilerde elemanı.
Rick i hafife alma nelerden kurtuldu biliyoruz. Bu arada Carol çok saçma bi şekilde uzaklaştı seriden yine bir şeyler çıkabilir o kadından bayan tehlike. benim düşüncem bir şekilde Negan ın hizmetine aldığı toplumlar bir olup saldırıya geçebilir çünkü Rick hep basa basa sayımız yetersiz dedi kendi insanlarının ölmesini istemiyor ama diğer topluluklarla birleşirlerse daha az kayıp verirler.

Rick i hafife alma nelerden kurtuldu biliyoruz. Bu arada Carol çok saçma bi şekilde uzaklaştı seriden yine bir şeyler çıkabilir o kadından bayan tehlike. benim düşüncem bir şekilde Negan ın hizmetine aldığı toplumlar bir olup saldırıya geçebilir çünkü Rick hep basa basa sayımız yetersiz dedi kendi insanlarının ölmesini istemiyor ama diğer topluluklarla birleşirlerse daha az kayıp verirler.
Anca öyle olur. Kaplanlı dayının bölümü ve bizim yanık yüzün bölümü boşuna gösterilmedi diye düşünüyorum. Ama tek başına şu an kimsenin gücü yetmez Negan'a. Adamda mini ordu var resmen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık