Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Yorumları ağzım açık okuyorum. Negan'a neden laf söyleniyor anlamadım. Adamın mekanını basıp adamlarını uykusunda öldürdü bizimkiler. Negan'ın o kadar kişiye karşılık sadece iki kişi öldürmesi sevinilecek bir şey olmalı aslında.

Ayrıca Negan için psikopat ya da kötü diyenler Alpha'yı görse nasıl bir tanım yaparlar Merak ettim cidden.

Yorumları ağzım açık okuyorum. Negan'a neden laf söyleniyor anlamadım. Adamın mekanını basıp adamlarını uykusunda öldürdü bizimkiler. Negan'ın o kadar kişiye karşılık sadece iki kişi öldürmesi sevinilecek bir şey olmalı aslında.

Ayrıca Negan için psikopat ya da kötü diyenler Alpha'yı görse nasıl bir tanım yaparlar Merak ettim cidden.
Negan'ı baya sevdim ben nefret etmektense. Karakter tasarımı çok efsane, Vali'den bu yana böyle düşman gelmemişti.

2. Bölüm olarak da baya sıkıcı bir bölümdü. King Ezekiel'den beklediğim verimi alamadım.

Alpha denilen kim? Ben hatırlamıyorum da ilerleyen bölümlerde mi gelecek?

Negan'ı baya sevdim ben nefret etmektense. Karakter tasarımı çok efsane, Vali'den bu yana böyle düşman gelmemişti.

2. Bölüm olarak da baya sıkıcı bir bölümdü. King Ezekiel'den beklediğim verimi alamadım.
Aynen öyle. Ben hani birkaç çizgi romanını okuyan arkadaşımdan duyunca önceden, beklentimi yükseltmiştim açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık