Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Çizgi romanda olup olmaması önemli değil. Darly son sezon ölürse ölür ondan önce kesinlikle ölmez. Çünkü adam Rick'ten fazla popüler :D Arrow dizisinde mesela Felicity Smoak adlı karakter 2-3 bölümlüktü sadece ama izleyici beğenince hatun nerelere kadar geldi. :alkis:
Yaz kenara o zaman bu sezon finali Darly ölecek diyorum bende :D

Bu arada son bölümde ki Darly i son dakikada kekleyen gençler Dwight ve karısımı lan acaba düşünüyodum .

Ki Dwight olmak için eleman biraz fazla iyiydi. Wikiden baktım baya baya o ikisi çıktı.
Crossbowu almalarından huylanmıştım. Eleman harbi Dwight mış iyi şaşırttılar.

Bu arada son bölümde ki Darly i son dakikada kekleyen gençler Dwight ve karısımı lan acaba düşünüyodum .

Ki Dwight olmak için eleman biraz fazla iyiydi. Wikiden baktım baya baya o ikisi çıktı.
Sende şunu yaz; Daryl ölmeyecek ve Glenn dönecek :D

dwight kim ya

Kaidou'nun dediği gibi. Katılıyorum ona :good:

Crossbow kullanan 99.sayi civarı ortaya çıkan bi eleman. Baya olaylar olaylar.
Kesin Daryl'ın crossbow'unu da bu yüzden çaldı. Kullanacağı o, sonra öleceği sahnede Daryl öldürme işini yapar ve crossbow'u geri alır.

Okumuyorum sadece mantık ürettim :( Dwight spoiler değil D. denilen lavuk :( Şu motosikleti yürüten çiftin erkek olanı :( http://walkingdead.wikia.com/wiki/Dwight_(TV_Series)
Hmm

Dün sabaha kadar izledim son 5 bölümü. Ben bu sezon hikaye tavan yapacak diye beklerken düşüşe geçtiğini gördüm. Bekleyip göreceğiz.
İlk bölümün siyah beyaz olması güzeldi ama sürekli ileri geri akıcılığı biraz bozdu. Rick her şeyi ben bilirim havasında takılacak. Bir şeyi de yapmadan önce enine boyuna düşün kardeşim. Hiç mi ders almadın. Bir siren sesi seni bitirdi.

Carol desen bir insan nasıl evrim geçirir, kadın canlı örneği. Soğukkanlı tavırları vb yine bu sezon göz önünde olacak belli oldu. Bir noktaya değinmeden edemeyeceğim bu yerleşkede yaşayan insanlar tamam dışarıyı görmemiş ama hiç mi daha önce saldırı almamışlar. Bunlar nasıl hayatta kalmış nasıl bir ütopyada yaşamışlar. Morgan güzel şov yaptı bu adamda var bir şeyler dedik. İnsan hayatına bu kadar değer vermek hele bu zamanda belli ki bir şeyler yaşamış. 4. bölümde her şey ortaya çıktı ve en güzel bölümdü bu sezon içinde ki.

Nicholas'ın birinin elinde patlayacağı belliydi zaten ama olan Glenn'e oldu. Steven Yeun'un adı diğer bölüm başlarken yazmadı ama ölümü de kesinlik içermiyor. Adamlar ayrıntılar iyi düşünüyor. Çok büyük yapımlarda olsa fanların tepkisine göre hareket edecektir diye düşünüyorum. Kurşunları bitmişti nasıl intahar etti, hayal olabilir. Hayal değilse bile adam Nic'in altında kaldı bir şekilde zombi kanına bulanmış olarak kaçabilir. Zombilerin yediği bağırsaklar onun olamaz. En önemli oyunculardan birinin ölümü daha efsanevi bir şekilde yapılırdı diye düşünüyorum.

Rick kafadan bunlar başaramaz bırakın geride diyor. Adam her geçen gün insanlığını kaybediyor. Michone adama gereksiz artistlik yaptı ne yani eleman yanlış mı duydu? Kendinden olmayanları önemsemiyorlar, kızı isteseler kurtarırlardı. Rick doğru söylüyor falan, kendi arkadaşları olsa öyle mi söyleyecekti. Rick desen karavandan nasıl kurtuldu hiç değinmediler bile en az Glenn kadar zor durumdaydı.

4. bölüme gelirsek gerçekten insani açıdan düşününce inanılmaz güzel bir bölümdü. Hiç aksiyon olmamasına rağmen 1 dakika bile sıkmadı beni. Morgan’ın oyunculuğu da çok iyiydi. Keçiye üzüldüm, keçiden farklı bir şeyler çıkacak diye beklemiştim oysaki. İşte görmek istediğim insani değişimlere çok güzel bir şekilde değinilmişti. Dizi zombi öldürmekten çok psikolojik yönleriyle daha ağır basıyor.

5. bölüm hayal kırıklığı oldu benim için. Spencer'e artık daha çok rol verecekler herhalde. Yeni karakterlerin önünü açmak lazım.

Maggie'ye ne oldu biri söyleyin.Eski önemi yok artık dizide iyice pasivize edildi. Glenn’in kayıp olduğu hatta ölmüş olabileceği ihtimalinde bile zayıf biri gibi gösteriliyor. Yani onun gidip geri dönenleri, Glenn’e ne olduğunu endişeli bir şekilde sorgulaması lazımdı. Ama o ne yaptı? Ölenlerin isimlerinin yazıldığı duvara Glenn’in adını yazdı. Ardından lağımdan sokağa çıkacaktı ama oradaki zombi saldırısında bile hiçbir şey yapamadı. 3. sezonda hapishanedeki güçlü hali ile arasında dağlar kadar fark var. Bu bölümde Maggie baş rol olmayacaksa ve ortalığı yıkmayacak ise ne zaman yapacak. Öldürün gitsin karakteri anlamsızlaştırmak yerine. Rick ne yaptı peki, yalandan bir konuşma ve anca kayıp olduğunu öne sürdüğü Daryl, Abraham ve Sasha’yı telsizden sadece 1 kere aradı. Kimse dışarıdaki arkadaşları hakkında hiçbir endişe veya arama isteği göremedim. İnsan oturur plan falan yapar, bunlar bekleyelim dönerler havasındalar.

Rick ise bölüm sonunda arkadaşları için endişelenmek yerine hatunla biraz alem yapayım dedi.:good:Mükemmel lider ya sonuçta her şeyi hak ediyor.
Daryl ise çok pasif kaldı tüm bölümlerde. Motordan inmedi adam, 6 bölüm bir şeyler gösterecek artık herhalde.

Vali gibi adam gelmedi daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık