Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Rick fena halde ayrımcılık yapıyor. Diğerleri de yanlış yaptığını anlatmaya çalışıyor. Alexandria ahalisini kendisinden kabul edemedi ama en azından kurtarmaya devam ediyor. Bu durum düzelir umarım.

Dizide Ricki yermeye başladılar. Rickin sonu geliyor yavaştan...
Spartacusde ki gibi olacak sonlara doğru tepki toplamamak için artık ölmesi gerek bakın adam yoldan çikti diyorlar.

Zaten tahmin edildiği üzere Glenn ölmedi, şu kızı kurtardı falan. Morgan ve Glenn sahneleri iyiydi, Rick bu bölümde gözümden düştü. Carol'u az çok severdik, yine mallık peşinde. Tamam Morgan'ın yaptığı pek mantıklı sayılmaz ama saman altından su yürüteceğine git konuş Carol. Belki hafif bir yara idi ve Morgan başkan bu zehri hafifletip elemanı bizim safa katacaktı.

Zaten tahmin edildiği üzere Glenn ölmedi, şu kızı kurtardı falan. Morgan ve Glenn sahneleri iyiydi, Rick bu bölümde gözümden düştü. Carol'u az çok severdik, yine mallık peşinde. Tamam Morgan'ın yaptığı pek mantıklı sayılmaz ama saman altından su yürüteceğine git konuş Carol. Belki hafif bir yara idi ve Morgan başkan bu zehri hafifletip elemanı bizim safa katacaktı.
Sende bi Morgan havası aldım birader :D

İlk sıkıntı Daryl nasıl öyle heyecan yapıyor, karşısında tek ölü var sadece. Yok abi bu Daryl akıllanmayacak. 2 kere kazık attılar adama. Gitti güzelim arbalet. Ben yerinde olsam o adamı ağaca bağlar ve hatunlarla biraz gönül eğlendirirdim. Glenn için herkesin tahmin ettiği gerçekleşti.

Rick beni haksız çıkarmamaya devam ediyor. Kulenin yıkılacağı baştan belliydi siz nasıl nöbet tutup çevreyi gözlemliyorsunuz. Balonların havası nasıl inmemiş en merak ettiğim şey o oldu. 1 gün içinde havası iner genelde.

Bu seriye bir Türk birde güzel japon lazım.

İlk sıkıntı Daryl nasıl öyle heyecan yapıyor, karşısında tek ölü var sadece. Yok abi bu Daryl akıllanmayacak. 2 kere kazık attılar adama. Gitti güzelim arbalet. Ben yerinde olsam o adamı ağaca bağlar ve hatunlarla biraz gönül eğlendirirdim. Glenn için herkesin tahmin ettiği gerçekleşti.

Rick beni haksız çıkarmamaya devam ediyor. Kulenin yıkılacağı baştan belliydi siz nasıl nöbet tutup çevreyi gözlemliyorsunuz. Balonların havası nasıl inmemiş en merak ettiğim şey o oldu. 1 gün içinde havası iner genelde.

Bu seriye bir Türk birde güzel japon lazım.
Senaryo icin karakter heba ediyorlar resmen o yuzden cok takilmamak lazim :(

Rick bu gazla eski haline döner ve herkesi kucaklar.
Carol gitgide gözümden düşüyor, hiç gereği yokken saçma sapan bir şeye kalkıştı.
Morgan, idealist adam. Lafım yok. Fakat o lavuk, o kızı öldürmemeli çünkü bizimkilerle devam etmesini istiyorum. Doktor önemli.
Carl çok sakin bir şekilde işlerini hallediyor. Akıllandı resmen.
Diğer iki çocuk giderek mallaşıyor :(

Şuanda biriktirdiğim bölümleri izliyorum son sezon 6. Bölümdeyim. Cidden güzel olmuş genel olarak beğendim. Genelde karakterlerin geçmişlerini izlemeyi sevmem ama Morgan'ın geçmişi güzel yapılmış hiç sıkılmadan izledim :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık