Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Çizgi romanda olup olmaması önemli değil. Darly son sezon ölürse ölür ondan önce kesinlikle ölmez. Çünkü adam Rick'ten fazla popüler :D Arrow dizisinde mesela Felicity Smoak adlı karakter 2-3 bölümlüktü sadece ama izleyici beğenince hatun nerelere kadar geldi. :alkis:

Daryl iyisin,hoşsun,delikanlısın,reyizsin ama şu saflığı bırak :( Millete yardım edeyim,arkasını toplayayım diye bok yoluna gideceksin günün birinde, senin ortamlarda assassin edasıyla takılman lazım, bırak bu robin hoodluğu 2-3 tane ok attın tamam işte hevesini aldın..
Eğer yardım etmeseydi bu seferde niye yardım etmedi diye dert yanacaktık, böylesi daha iyi. Hem ilerde bunun intikamını da bir şekilde alacak. Daryl reyize kazık atmak ne demekmiş ilerleyen bölümlerde öğrenecekler :D

Aynısını GoT'da, Ned için söylüyordum. Gördük ki oluyormuş.

Eğer yardım etmeseydi bu seferde niye yardım etmedi diye dert yanacaktık, böylesi daha iyi. Hem ilerde bunun intikamını da bir şekilde alacak. Daryl reyize kazık atmak ne demekmiş ilerleyen bölümlerde öğrenecekler :D

Aynısını GoT'da, Ned için söylüyordum. Gördük ki oluyormuş.
GoT ile TWD 'yi karşılaştırmak ? :alkis:
Her sezonda, baş rol diyebileceğin adamlar ölüyor GoT'da :D

Lütfen Daryl reis ile Felicity'i aynı kefeye koymayalım.
Birisi devamlı yükseliş halindeyken diğeri ilk iki sezon oldukça iyi ama Felicity fanlarının dayatmalarıyla arrow'un her sahnesine zorlama yama yapılmış bir karakter gibi şu an. Son bölüm berbattı Arrow'un. Sara diziye döndü sallayan yok, varsa yoksa Felicity.

Lütfen Daryl reis ile Felicity'i aynı kefeye koymayalım.
Birisi devamlı yükseliş halindeyken diğeri ilk iki sezon oldukça iyi ama Felicity fanlarının dayatmalarıyla arrow'un her sahnesine zorlama yama yapılmış bir karakter gibi şu an. Son bölüm berbattı Arrow'un. Sara diziye döndü sallayan yok, varsa yoksa Felicity.
Felicity Darly'nin tırnağı bile olamaz zaten. Ona lafım yok kesinlikle. Ne kadar hoşuma gitse de Felicity, tamamen boş bir karakter.

GoT ile TWD 'yi karşılaştırmak ? :alkis:
Her sezonda, baş rol diyebileceğin adamlar ölüyor GoT'da :D
Övdün mü sövdün mü anlamadım kardeş :D

Bölüm yorumu- Bölüm çoğu kişinin aksine bence iyiydi. Zenci ile bıyıklı elemanın aralarında bir şey olacağı belliydi zaten, oldu da. Yine Daryl klasiği gördük ama biraz yarım kaldı sanki. İlerde hatasını düzeltecek zaten, ayarı verdi :D Bir de şu kafasında W işareti olan elemanlar ile bir başka grup arasında bir çatışma gibi bir şey var sanırım. Belkide ikisi de aynı gruptur, emin değilim. İç çatışma yaşayacaklar büyük ihtimal, Rick reyiz mazlum taraftan olacak veya her iki tarafa yürüyecekler :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık