Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Biliyorum, bende bazı şeyleri hızlı yazıyorum arada kaynıyor. Malum 403 hatası da var, düzeltemiyorum. Yalnız Lost'un son bölümünden spoiler yedik, ne yapacağız? Şimdi ana karakterin yaşadığı her şey bil rüya mıydı? Bilmem kaç aydır da orada duruyor, benden başka da gören olmuştur.

Biliyorum, bende bazı şeyleri hızlı yazıyorum arada kaynıyor. Malum 403 hatası da var, düzeltemiyorum. Yalnız Lost'un son bölümünden spoiler yedik, ne yapacağız? Şimdi ana karakterin yaşadığı her şey bil rüya mıydı? Bilmem kaç aydır da orada duruyor, benden başka da gören olmuştur.
Değil. Farklı bir şekilde bitiyor. O anlayamamış. Ha her türlü kötüydü.

Parçalanan tişört Glen'in değil gibi zaten. Glen'in göğsünden bağırsak çıkıyor ve yüz ifadesi hiç acı çekiyora benzemiyor.

Hep o salak Niko yüzünden oldu zaten. Hadi ısırılmışsın, niye söylemiyorsun da bizimkileri tehlikeye sokuyorsun. Öleceksen adam gibi öl, ölmeyi bile doğru düzgün beceremedin.

Dikkatli bakınca anlaşılıyor olay zaten. Dediğin gibi patlama falan olacak öyle kurtulacaktır muhtemelen. Rick de ölecek sandıydım bir an :D
Dikkatli bakmıyorlar işte niyeyse, bir arkadaşım 3-5 defa izledi orayı ama hâlâ göremiyor :(
Rick efsane işler yapıyor ya, seyir zevki yüksek bir karakter, ona bir şey olmaz. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık