Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
İçleri dışlarına çıkmış, organları,bedenleri çürümüş insanları nasıl iyileştireceksin :( Kelin merhemi olsa önce kendi kafasına sürer hele bir ölenin zombi olmasını engellesinler önce.
Bahsettiğim şeyi yanlış anlamıssın :).
Diyorum ki medeniyet kurulduktan sonra eğer zombilerin(mesela daha yeni zombie olmuş birini),herhangi bir yolla geri dondururlerse eskiden kafalarına sıktıkları sevdikleri onların çıldırmalarına sebep olur.
Organları sağlam olan zombilerde var sonuçta.

Buraya ne yazmıştınız ? Ben okumamıştım o mesajları bölümü izlemediğim için. :( Glenn gerçekten öldü mü acaba şok geçirdim resmen :hoo:

Buraya ne yazmıştınız ? Ben okumamıştım o mesajları bölümü izlemediğim için. :( Glenn gerçekten öldü mü acaba şok geçirdim resmen :hoo:
İki türlü yorum var. Bir ölmedi, iki öldü. :oleyo:
Şöyle ki, zombilerin içinde kaldığı için Nicholas'ı yemeleri bitince adama geçebilirler, bu mümkün, Nicholas'ı yerken büyük bir patlama veya dikkat çekici bir başka unsur ile zombilerin hedefi sapabilir, bu da mümkün. Nicholas'ı yemekte olanlar Glen'e hiçbir zaman yetişemeyebilirler ve Glenn orada ya açlıktan ölür ya da biraz önce bahsettiğim dikkat çekici unsur sayesinde oradan kurtulur. Zaten şu an kimse o zombilere dalıp da bir çırpıda işlerini bitirecek güçte değil. Yani benim açımdan iki türlüsü de mantıklı olacak. Bir sonraki bölüm Morgan'ın geçmişine inecekler, ki bence gayet normal. Genellikle böyle oluyor. Bana kalırsa Morgan ölüyor olabilir. Glenn'i öldü beklerken, Morgan'ın ölmesi de belli kesime çarpıcı bir etki yaratabilir ama Morgan'ın henüz misyonunu tamamladığını düşünmüyorum. Bunun yanında Glenn'in de ekipte bir yeri var ve serinin en eskilerinden. Bu sebeple son sahne de ya da sezon ortasında falan ölmesi gerekirdi. Ama bölüm bitmeden on dakika önce ölüm sahnesinin gösterilmesi, kafalara soru işareti koymak içinde biçilmez kaftan. Ben ölmediğini düşünüyorum.

İki türlü yorum var. Bir ölmedi, iki öldü. :oleyo:
Şöyle ki, zombilerin içinde kaldığı için Nicholas'ı yemeleri bitince adama geçebilirler, bu mümkün, Nicholas'ı yerken büyük bir patlama veya dikkat çekici bir başka unsur ile zombilerin hedefi sapabilir, bu da mümkün. Nicholas'ı yemekte olanlar Glen'e hiçbir zaman yetişemeyebilirler ve Glenn orada ya açlıktan ölür ya da biraz önce bahsettiğim dikkat çekici unsur sayesinde oradan kurtulur. Zaten şu an kimse o zombilere dalıp da bir çırpıda işlerini bitirecek güçte değil. Yani benim açımdan iki türlüsü de mantıklı olacak. Bir sonraki bölüm Morgan'ın geçmişine inecekler, ki bence gayet normal. Genellikle böyle oluyor. Bana kalırsa Morgan ölüyor olabilir. Glenn'i öldü beklerken, Morgan'ın ölmesi de belli kesime çarpıcı bir etki yaratabilir ama Morgan'ın henüz misyonunu tamamladığını düşünmüyorum. Bunun yanında Glenn'in de ekipte bir yeri var ve serinin en eskilerinden. Bu sebeple son sahne de ya da sezon ortasında falan ölmesi gerekirdi. Ama bölüm bitmeden on dakika önce ölüm sahnesinin gösterilmesi, kafalara soru işareti koymak içinde biçilmez kaftan. Ben ölmediğini düşünüyorum.
Comic'de Glenn ölüyor ama farklı şekilde. Zombiler tarafından değil, çok sağlam bir adam var, o öldürüyor. Morgan hala yaşıyor Comic'de.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Comic'de Glenn ölüyor ama farklı şekilde. Zombiler tarafından değil, çok sağlam bir adam var, o öldürüyor. Morgan hala yaşıyor Comic'de.
Comic'den spoiler vereceksen, spoiler içine alman gerekir :( Kimse görmeden al bence :(
Bu adamlar değiştire değiştire yaptıkları için belli olmaz :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrıca Morgan ilk bölümden beri var, Glenn'den daha eski ve sağlam bir eleman. Bir yığın zombinin arasına girip çıkabilecek biri. Yin-Yang olayına göre değerlendirecek olursak Morgan Yin(beyaz olan) Rick hafif Yang gibi.

Bencede Glenn ölmedi eger ölseydi bu tur soru isaretlerine yer birakmazlardi öldügnü göstetirlerdi
tamamiyla seyirciyi meraklandirmak icin hazirlanmis bir sahne.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık