Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Şimdi izledim sezon finalini. Abi tamam eleştirilecek yeri illaki varda öyle vurun abalıya bir dizi değil bu ya.Şahsen ben severek izliyorum. Zombiden ziyade insanlar arasındaki iletişim ve psikolojileri bu dizinin temeli. Ve bunda da bence çok iyi iş çıkarıyorlar... Sadece Rick ve Daryl için bile izlenir bu dizi... Millet bıraktım diyor,anlamıyorum valla. Böyle bir dizi Game of Thrones hariç benim için şu an yok açıkcası...
Marco polo ve black sails bendeki got ateşini söndürdü

TWD ne olursa olsun efsanedir.One Piece'den sonra ara verdiklerinde en çok TDW için sabırsızlanıyorum.Kesinlikle daha iyi olabilecek bir dizi.Ama psikolojiye ağırlık verdikleri için hep eksik kalıyor.
Zombi tuzakları görmüyoruz,değişik araçlar görmüyoruz.Zombilerle elektrik bile üretilir be :D.
Bi ara su panzeriyle öldürdüler zombileri mesela.İnsan daha çok görmek istiyor böyle şeyler.Hayatta kalma içgudusuyle icat yapmaları gerekiyor.Gemi görmüyoruz.Hava araçları görmüyoruz.

TWD ne olursa olsun efsanedir.One Piece'den sonra ara verdiklerinde en çok TDW için sabırsızlanıyorum.Kesinlikle daha iyi olabilecek bir dizi.Ama psikolojiye ağırlık verdikleri için hep eksik kalıyor.
Zombi tuzakları görmüyoruz,değişik araçlar görmüyoruz.Zombilerle elektrik bile üretilir be :D.
Bi ara su panzeriyle öldürdüler zombileri mesela.İnsan daha çok görmek istiyor böyle şeyler.Hayatta kalma içgudusuyle icat yapmaları gerekiyor.Gemi görmüyoruz.Hava araçları görmüyoruz.
Milyon dolarlar tutar senin istediklerin başkan neticesinde Zombi filmi ayrıca o zaman bence o kadar makyaja falan önem vermezler animasyon yapıp geçerler bence zombi makyajlarını efsane yapıyorlar. Kesme sahneleride oldukça iyi uçağa gemiye yatıracakları parayı böyle şeylerin olması daha hoş bence.

Morgan büyük ihtimalle Rick'i yanlış anlayacak. 2 tane ********i öldürmeyen adam ve Aaron ile Darly'i kendi canı pahasına kurtaran adam bu olayı kolayca kabullenmez. Yeni sezonda büyük ihtimalle bu ikilinin arası beklenildiği kadar iyi olmayabilir.

Bence bu zombilerde az da olsa eskiden kalan şeyler var. Birinci bölümdeki kız çocuğunun zombi olmasına rağmen yerden oyuncak ayısını alması, morganın karısının evinin kapısına kadar gelmesi falan.

Milyon dolarlar tutar senin istediklerin başkan neticesinde Zombi filmi ayrıca o zaman bence o kadar makyaja falan önem vermezler animasyon yapıp geçerler bence zombi makyajlarını efsane yapıyorlar. Kesme sahneleride oldukça iyi uçağa gemiye yatıracakları parayı böyle şeylerin olması daha hoş bence.
O kadar izlenen dizi az masrafta yapıversinler.Vikings falan bile bu dizinin yarı çapındadır onda bile görüyoruz deniz sahneleri.Bahsettiğimiz ufak bir dizi değil ki böyle şeyler sorun olsun.

Bence bu zombilerde az da olsa eskiden kalan şeyler var. Birinci bölümdeki kız çocuğunun zombi olmasına rağmen yerden oyuncak ayısını alması, morganın karısının evinin kapısına kadar gelmesi falan.

İlerde medeniyet tekrar geri dönerse ve zombilerin aslında ölmedikleri,sadece hastalandıkları tarzı bişey çıkarsa yada geri dönebilecekleri vs. yaşayan son kişilerde kendini vurur heralde :).O sevdiklerini kendi elleriyle vuranlar büyük bir çöküşe girerler.

İçleri dışlarına çıkmış, organları,bedenleri çürümüş insanları nasıl iyileştireceksin :( Kelin merhemi olsa önce kendi kafasına sürer hele bir ölenin zombi olmasını engellesinler önce.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık