Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Ne zamandır dillendirmek istediğim bir eleştirim vardı, ne güzel denk geldi. Şimdi güzel kardeşlerim benim soruyorum size seneler geçti dizide bu zombiler çürüdü ee haliye diş etleri çene kasları filan hep çürüdü gitti, e nasıl ısırıp koparıyor bu arkadaşlar afedersiniz?

Ne zamandır dillendirmek istediğim bir eleştirim vardı, ne güzel denk geldi. Şimdi güzel kardeşlerim benim soruyorum size seneler geçti dizide bu zombiler çürüdü ee haliye diş etleri çene kasları filan hep çürüdü gitti, e nasıl ısırıp koparıyor bu arkadaşlar afedersiniz?
Şimdi buradan girsek Zompir'e kadar gideriz yarım saate. Hiç girme o konuya sen. :/

Şimdi buradan girsek Zompir'e kadar gideriz yarım saate. Hiç girme o konuya sen. :/
Hayır olayın psikolojisini çok güzel işliyor keratalar ama ben bu konuya taktım arkadaş izleyemiyorum seriyi Cüneyt Arkın'ın kale surlarından atlaması gibi geliyor artık bana bu sahneyi gördükçe daha da bir rahatsız oluyorum.

Hayır olayın psikolojisini çok güzel işliyor keratalar ama ben bu konuya taktım arkadaş izleyemiyorum seriyi Cüneyt Arkın'ın kale surlarından atlaması gibi geliyor artık bana bu sahneyi gördükçe daha da bir rahatsız oluyorum.
Yedikleri çöpe gitmiyor ya. Bir faydası oluyordur, çürütmüyordur cesedi. :a:

Günceli yaza bıraktım, en son Terminus'tan kaçtıkları yerdeydim.
Geçen kuzen dizi ararken twd izle dedim, açtık ilk sezonu bir günde bitirdik. Ilk sezon ne güzelmiş be... Çiftlikten sonra seri tam toparlanamadı bir türlü. Hele 3-4 bölüm küçük kızı aradıkları yer yok mu, evlat acısı gibi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık