Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Bu yorum ne kadar da bencilce, aman tanrim. Peki ya okuyacak, izleyecek durumu olmayanlari dusunmez misiniz hic... Neyse saka bir yana ciddi yoruma geceyim, lol.

LOTR'a o kadar ilgim yoktur. Siyahi cast secimlerinin tamamen politik dogruculuk olayindan kaynaklandigini dusunmek ile beraber madem o kadar siyahilerin ezilmisliklerini dusunuyorlar, gitsinler imkani olmayan siyahi cocuklari LOTR ile tanistirsinlar. @Solid Snake, sence de bu tarz bi' yaklasim daha dogru olmaz mi? Olay uzerinden algi/prim kasmak yerine pratikte dise dokunur faydali bir sey yapsinlar. [tabii boyle de bir sey yapiyorlarsa bilmedigimden ozur diliyorum bilgi eksikligimden oturu]
Devlete böyle bir sorumluluk yükleyemezsin belki ama elbette herkesin kültür sanat faaliyetlerinde bulunabileceği çalışma şartlarını ve sosyoekonomik düzeni sağlaması gerekir. ABD'de siyahilerin ağırlıklı olarak yaşadığı muhitlerde vakıflar bu tür aktiviteler yürütüyordur muhtemelen. Ama dediğim gibi eğer bu tarz projelerde yer alabilecek liyakatta insanlar az da olsa halihazırda yetişmişse bir de bunların kendilerine ait sanat ekolü geliştirmesini beklemek segregasyonist bir bakış açısı. Tüm üretim endüstrilerin başı bir şekilde tutulmuşken bu alanda balık tutmasını öğretmenin yanında profesyonellere balık verilmesinin de önü açılmalı.

Witcher ve LOTR evrenini seven birisi olarak, dizilerini izlemedim. Kitabını okuyorsun, değil kafanda canlandıramadığın, net tarif edilmiş birisini bile benzemeyen birisi oynuyor. Asyalısı, zencisi vs. İzlemedim, sanırım LOTR'u da izlemem. İsteyen istediğini çekebilir, buna kimsenin karıştığını görmedim burada. Rahatsız olan kişiler ise izlemeyerek tepkisini gösterebilir.
Lafa bak! İzlemesek saçma olduğunu nereden bileğiz?
-Deli Emin (Vizontele) :D

Lafa bak! İzlemesek saçma olduğunu nereden bileğiz?
-Deli Emin (Vizontele) :D

Denk geldiğimiz yerde gözümüzü kapatalım demiyorum. İzlemek için platformlara üye olmaktan, bölüm tartışmaları yapıp reklam kazandırmaktan bahsediyorum. YouTube üzerinden fragman izleterek mi para kazanacaklar?

Denk geldiğimiz yerde gözümüzü kapatalım demiyorum. İzlemek için platformlara üye olmaktan, bölüm tartışmaları yapıp reklam kazandırmaktan bahsediyorum. YouTube üzerinden fragman izleterek mi para kazanacaklar?
Tek bir dizi için üye olmuyorsun zaten cane. Üstelik neredeyse tüm yasal platformlar aynı tuzağa düşüyor artık. Yani düzgün veya yasal bir şekilde dizi/film izlemek isteyen ister istemez o platformlara üye oluyor. He ben mesela netflixi çöp gördüğüm için uzun zaman önce bıraktım o siteyi kullanmayı. Deli gibi savunmanın anlamı yok elbette.

Bir de sosyal medyada Gandalf, Frodo gibi karakterlerden bahsediyorlar, keşke Yüzüklerin Efendisi olarak adlandırılmasaydı. İnsanlar 2. Çağ'da geçeceğini bilmiyor.

Tek bir dizi için üye olmuyorsun zaten cane. Üstelik neredeyse tüm yasal platformlar aynı tuzağa düşüyor artık. Yani düzgün veya yasal bir şekilde dizi/film izlemek isteyen ister istemez o platformlara üye oluyor. He ben mesela netflixi çöp gördüğüm için uzun zaman önce bıraktım o siteyi kullanmayı. Deli gibi savunmanın anlamı yok elbette.

Tamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık