Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
LOTR'ye yapılan bu büyük saygısızlığı kınayıp, bir tek bölümünü dahi izlemeyen bir tek ben varım herhalde. Siz de izleyip amazoncuların ekmeğine bal sürün. Böyle şeyler müstehak valla. Sonra elemanlar çıkıp "iyi zencileri lgbtcileri ekledik de izleyici sayımız arttı" diyorlar.
Hepsiburada’nın kurucusu gibi yazmışsın :hhh:

Nalaka?

Aynen. Net bir şekilde dizi hakkında yorumda bulunmuyorum ama yorumlar bile içler acısı durumu izah eder nitelikte. Eleştiren adamlar izleyip destek veriyor, belki en çok desteği bunlar veriyor istemeden.
Altı üstü bir televizyon şovu için biraz fazla alınganlık göstermiyor musun? Saygısızlık falan demişsin bir de :hhh:

LOTR'ye yapılan bu büyük saygısızlığı kınayıp, bir tek bölümünü dahi izlemeyen bir tek ben varım herhalde. Siz de izleyip amazoncuların ekmeğine bal sürün. Böyle şeyler müstehak valla. Sonra elemanlar çıkıp "iyi zencileri lgbtcileri ekledik de izleyici sayımız arttı" diyorlar.
Aylık 8 lira verecek olan 3-5 Türk'ün diziyi izlememesi keltoşa koymaz.

Zenci ve diğer olayı boşver, onlar devede kulak Galadriel hepsini kapattı xd
Galadriel bildiğin Cüneyt Arkın gibi değil miydi? O kim diye soruyor, kara murat gibi cevap veriyor.
Yemin ediyorum aynısı :(

Altı üstü bir televizyon şovu için biraz fazla alınganlık göstermiyor musun? Saygısızlık falan demişsin bir de :hhh:
Şov için demiyorum, isim için diyorum. Burada diziyi yapan, dizinin ismine, yani LOTR serisine saygısızlık yapmış oluyor. Öyle böyle bir dizi olsa zaten kimse sallamaz.

Aylık 8 lira verecek olan 3-5 Türk'ün diziyi izlememesi keltoşa koymaz.
Adam işin 8 lirasında değil. Burada amazon diye bir şey varmış, bakın hele diyor. Türklerin çoğu amazon kullanmıyor. Asıl geliri üye olduktan sonra elde etmeyi planlıyor adam. Bu kadar düşük ücret istemesi de reklam amaçlı.

Zenci ve diğer olayı boşver, onlar devede kulak Galadriel hepsini kapattı xd

Yemin ediyorum aynısı :(
+18 olmadığı için çok da batıramazlar gibi. En fazla galadriel oraya buraya uçar, savaşır falan. Koca orta dünyada savaşacak kimse kalmadı, galadriel zırh giymiş koşturuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık