Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
@carpe d. em tam bir galadriel fanı olmadı mı bugün, o zırhı gördükten sonra aşık oldu galiba :bilmem:
İfşa etmeyeyim diye bana çamur atmış ama yemezler. Her galadriel sahnesinde dili açıldı Redinin ya susturamadık.

Bu arada güneşin herkese tepeden vurup parlattığı yerde bile sönük kalmayı başardı la kadın. Bu başlı başına büyük iş, tersinden de olsa bir başarı yakaladılar :oops:

Bu dizi niye bu kadar cringy ya :D
Senaristler bildiğin 82 IQ tipler, bi çocuğun aklına doğrudan gelebilecek ilk fikirleri iyi fikir sanıp bir de heyecanla sahneye uyarlıyorlar. Eminim insanların nasıl tepki vereceğini falan merak ediyorlardır, ciddi ciddi yaptıklarının iyi ve şaşırtıcı olduğuna inanıp :D
Hayır bu çok komik geliyor cidden, komik bir parodi diye izlemeye devam edebiliyorum.

"Stab and twist" ahdfjsklsdfjhıgkdjfhksjdf yok ya ajshfdskfllkfdg
@Historia ya demin dedim. 13-14 yaşında biri bu diyalogları yazıp getirse nasıl oldu dese ancak o üzülmesin diye fena değil derim başka türlü de zor yani, zerre övgüyü bünyem kaldırmaz. :(

Galadriel bu bölüm iyiydi ama bu bölüm maalesef İsmail'i beğenemedim.
Gandalf dayının kurdu engelleyeceğini hepimiz bekliyorduk ama Kurdu çuval fırlatır gibi fırlatmasını şahsen beklemiyordum o iyi anlamda şaşırtmıştı.

Bu bölüm daha çok derinlik katmalık geçiş bölümü gibi hissettirdi. Her ırktan biraz biraz görmemiz ve Mithril - Gandalf etrafında dönen gerilimi izlemek yine de güzeldi.
Zaten baştan dizinin son bölümlere odaklanacağını beklediğimden fazla şaşırtmadı ama buna göre de dizinin son bölümlere olan hazırlığı ile bu beklentiyi karşılar umarım.

Halbrand: Neden savaşmaya devam ediyorsun ?
Galadriel: Çünkü duramam.LOL

Mitril saçmalığı ve talim alanı değil de pazar yerinde 1 günlük askerleri eğitmeye çalışmaları... Etrafta köy bile yok ama kule den ateş yakalım belki gelen olur(!). Abi şarjımız azaldı sizde ince uçlu mitril var mı ? Gemi patlıyor al pahazar ın oğlu sudan çıkıyor ama soran yok aga neden denizdesin ? Cidden kitabı falan geçtik zaten senaristler kendi içlerinde saçmalıyor. En iyileri benim romanika hobbitler hakkını veren tek onlar. Disneye bağlamasa iyidi de olsun...

Bölümün güzel ve berbat yanlarının bir listesini yaptım. Ama hala bölümü sevdim mi sevmedim mi çözemedim.

Güzel yanları
-Hobbitler. Her sahneleri güzel bunların.
-Gandalf. Bu adam kesin Gandalf. Bütün Hollywood sinyallerini verdi.
-Elendil. Sanırım Nümenor sahnelerine onun yüzü suyu hürmetine katlanıyorum.
-Elflerin yemek mekanı. Ormandır, ağaçtır masadır. Hepsi güzeldi.
Elrond ve Durin. Durin'in her sahnesi güzeldi bu bölüm. Elrond'un krala verdiği cevap ve Durin'e olan açıklığı çok güzeldi. Güzel bir ikileme sokulmuş. Empati yaptığımda benzer bir şey yapacağımı fark ettim ben de.
-Orklar da iyiydi aslında.
-Deniz her zaman haklıdır. Güzel bir düstur. Sevdim.
-Pharazon fena değildi.

Berbat yanları
-GALADRIEL! Girdiği her sahneyi aşağı çekiyor. O kadar zorlamışlar ki kadını kahraman yapacağız diye sinir bozuyor. Her adımı her cümlesi çok anlamsız çok gereksiz. Kılıç sahnesi bile 2. Sınıf bir senaryonun işiydi. Halbrand'ı ikna ettiği sahne bile en iyi haliyle yetersiz bir işti.
-Isildur ve Halbrand. Lanet olsun lan şu Hollywood'un kahraman olacak adamların öncesinde anlamsız triplerin adamları olması şartına.
-Ev hanımı kral! Bronwyn dediğin kadın 2 gün öncesine kadar gördüğü ilk elfe sırnaşan köylünün tekiyken nasıl bir anda lider oldu lan. Bu nasıl köy. Nerde muhtar, nerde biraz görmüş geçirmiş adamlar. Bilge neneler falan.
-Gözlenen halk tripleri

Yalnız onca para, o kadar emek insanın içi acıyor bunu görünce.

Bu diziyi beğenmek için elimden geleni yapıyorum ama yok abi kafayı yicem ya isildurun salak salak hareketleri , meteor adamın harfleri sökmesi bu arondirin yanındaki kadının durduk yere lider olması falan cidden midemi bulandırmaya başladı galadriel ve halbran rezilliğine değinmiyorum bile çok büyük rezillik ya koskoca elf ırkı kendini şarj etmezse ölüyormuş bunu öğrendik hadi abi çıkarın 2 mithril de bir taraflarımıza sokalım yoksa solup gidicez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık