Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Sızdırılmış senaryo doğru çıktı şimdiye kadar, muhtemelen kalanı da doğrudur. Ağır spoiler var, uyarmadı demeyin.

Adar, Galadriel'in kayıp kardeşi ve Melkor'un ork yapmak için kaçırdığı ilk elflerden birisi. Kıyamet Dağı'nı harekete geçirerek Mordor'a güneş ışığı gelmesini engellemeyi amaçlıyor. Sauron'u da pek sevmiyor.

Halbrand aslında Sauron. Sezon finalinde gerçek kimliği ortaya çıkacak.

Meteor Adam, Gandalf değil. Amazon uydurması bir büyücü karakter.

Amazon ve New Line Cinema aralarında anlaşmış ve filmler ile diziyi aynı evrende birleştireceklermiş. Tıpkı Marvel'in sinematik evreni gibi bir evren oluşturulacakmış. War of the Rohirrim bu evren için yapılan ilk film olacakmış.
Hadi geri kalanı neyse de şu son paragrafı yapmasalar bari :(

Sızdırılmış senaryo doğru çıktı şimdiye kadar, muhtemelen kalanı da doğrudur. Ağır spoiler var, uyarmadı demeyin.

Adar, Galadriel'in kayıp kardeşi ve Melkor'un ork yapmak için kaçırdığı ilk elflerden birisi. Kıyamet Dağı'nı harekete geçirerek Mordor'a güneş ışığı gelmesini engellemeyi amaçlıyor. Sauron'u da pek sevmiyor.

Amazon ve New Line Cinema aralarında anlaşmış ve filmler ile diziyi aynı evrende birleştireceklermiş. Tıpkı Marvel'in sinematik evreni gibi bir evren oluşturulacakmış. War of the Rohirrim bu evren için yapılan ilk film olacakmış.
Direkt yüzümüze küfür etselermiş daha iyiymiş.

Bari Gandalf yapsaydın en azından ortam müsaitti. Hobbitlere olan sevgisi , hayvanlarla ilişkisi der bağlardın da . Olmayan bir büyücü koymak da ne bileyim. Büyücüler krallığı çıkmasa bari. 5 tane idi de bunlar orta dünya'da :mincika:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya her şeyi geçtim , bu dizi akmıyor net şekilde. Milyar dolarlık bir diziden böyle bir senaryo çıkması inanılmaz gerçekten. Sürekli bitmesine kaç dakika kaldı diye kontrol ediyorum.

Eğer olur da dizi devam ederse , senaristleri değiştirmeleri şart.

Okudum.Heryer spoilerda olsa bu dizi etkileşim alamaz spoiler bile iç açıcı değil ümit yok.Live action gibi meymenetsiz bir yapım.

Mithril elf olayı kesinlikle Sauron'un bir yalanı yüzükleri yapmak için mithril gerekiyor. Sauron elflerle Annatar olarak temasta henüz görmediğimiz birisi çıkacak.

Konuda spoiler üzerine alıntı yapıp açıkça spoiler vermek nedir.Spoiler olayına girecekseniz spoiler içeren konu açın orda tartışın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık