Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Malum sebeplerden dolayı witcher'ı izlememiştim. Bundan ümitliydim de rafa kaldırdık gitti bu güzelim seriyi de... Sırada ne var wow filmi yapsınlar kael ve arthas gizli aşk yaşasın elde avuçta seri kalasın...

Bu serinin reklama ihtiyacı mı varmış ? Bunlar düpedüz saçmalıyor. Bir de farklılıklar demezler mi.... Sanki 2 sene öncesine kadar afro-amerikan oynamıyordu film-dizi sektöründe dün başladılar... Cidden dertleri iyi olanı ne kadar kötü yaparız ve kendi egomuzu dadmin ederiz...
Sen şimdi zenci, şişman, lezbiyen bir bayan cüce olamaz mı diyorsun? Ayıb ayıb

christopher tolkien buyuk adammis her ne kadar babasi kadar olmasa da. yillardir adam haklari vermemek icin savasti ben de diyordum ki ilk ucleme efsane yani verebilir ama adam biliyormus icine edeceklerini. ah ulan ah. soyle bir kulliyat cok nadir bu seviyelere yukselir onu da oldurduler

ho ho ho...(joker gülüşü) zenci gay elf ile cüce trap kadının,elinde kılıç yerine doldo(i koy) vegan ejderhaları sevdiği ......
neyse fazla uçuk oldu.yak abi yak
Çok güzel hikaye çıkarılabilir var ya aslında...

Video 28 bin kez izlendiği halde, 109 beğeni almış. Durumun vehameti açıkça görülüyor. YouTube beğenilmeme sayısını gösterse, facia daha net anlaşılırdı.
Konuşulmasını sağlıyor mu ne yazık ki evet... Lakin dizinin izlenme oranları düşük olacak mı? hayır...

Bu hak meselesi yüzünden müzikler de yalan olabilir. Filmlerdeki müzikleri kullanamayacaklar, WB izin vermeyecek büyük ihtimalle. Howard Shore'un da diziye dahil olduğu yazılırken o yazılar da silinmiş, yani Howard Shore'un müzikleri yapacağı meçhul.

Böyle bir yapımın ilgi çekmek için veya daha çok izlenmek için veya başka herhangi bir kaygıyla eşcinseldi, siyahiydi, ergendi zarttı-zurttu aptallıkları olaya dahil etmesi salaklık ve seriye hakaret resmen. Konu zaten mükemmel beğenen gelsin izlesin. Beğenmeyen için ya da ilgisini çekmeyenler için zorla TV karşısına geçirtip izletme projesi mi bu ? Narnia, Spartacus, Alacakaranlık karışımı bir şey olmaya doğru gidiyor dizi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık