Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Video 28 bin kez izlendiği halde, 109 beğeni almış. Durumun vehameti açıkça görülüyor. YouTube beğenilmeme sayısını gösterse, facia daha net anlaşılırdı.
Şunu kullanabilirsiniz hocam.

Ya yemin ediyorum komedi. Yıllardır beklenen serinin içine edilişini izlemem beni kahrediyor. TR'de zaten çok olumlu bir şey yok. Şimdi bir de bu seriden tiksinerek izleyeceğiz. Yazık. Yıllardır merak ettim 2-3 şey var.
1- Yüzüklerin efendisi dizisi
2- One Piece sonu

Onca yıldır çok merak ediyordum. Şimdi içine sı.tılar. Umarım 2 yakanız bir araya gelmez. SJW'lerinde ( Yüzüklerin efendisine salça olanlara :S) Allah belalarını versin.

Konu zaten mükemmel beğenen gelsin izlesin.
isin kotu yani ya cok dusuk izlenceklerini dusunuyorlar ya da boyle film serisinden de cok izlenir diye dusunuyorlar. ikisi de yanlis filmler 2000’li yillarda cikip (sadece filmler - ticari haklari bardagi, t-shirt’u falan haric) 3,5 milyar dolar gise yapmis. en cok yapan guncellerden avengers tek film olarak bunun iki kati. ki 20 yilda enflasyon - az da olsa var - da koyacaksin ustune ne bekliyorlar anlasilir degil.

isin kotu yani ya cok dusuk izlenceklerini dusunuyorlar ya da boyle film serisinden de cok izlenir diye dusunuyorlar. ikisi de yanlis filmler 2000’li yillarda cikip (sadece filmler - ticari haklari bardagi, t-shirt’u falan haric) 3,5 milyar dolar gise yapmis. en cok yapan guncellerden avengers tek film olarak bunun iki kati. ki 20 yilda enflasyon - az da olsa var - da koyacaksin ustune ne bekliyorlar anlasilir degil.
Adamlar Ferrari'yle sahneye çıkıp acaba araba beğenilir mi kaygısı güdüyor. Şaka mı bunlar, neyin kafasını yaşıyorlar ben anlamadım. Lan zaten hikaye muhteşem mal mısınız ?

Siyahi, eşcinsel koyulmayınca izlenmenin düştüğüne dair bir analiz var mı acaba merak ediyorum. Arkadaş Squid game çok uzak zamanda izlenme rekorları kırmadı. Bi tane hintli vardı gerisi koreliydi onda hatırladığım kadarıyla.

Bu ana kaynak, ekşide biri çevirmiş.
" cüce kralımız genç elrond'u bir güç ve dayanıklılık testine tabi tutuyormuş. bütün cüceler elrond'un kanını istiyorlarmış çünkü onun bir hırsız olduğunu düşünüyorlarmış. bir kaya kırma müsabakası düzenliyorlarmış. kral ve elrond sırayla kayayı kırmaya çalışıyormuş"

bu müsabaka bölüm boyunca kurgulanarak bitmek bilmeyen bir kapışma olarak gösterilecekmiş. sonunda ikisinin de yorgunluktan pestili çıkacakmış ve elrond boyun eğecek, diz çökecek ve baltasını yere bırakacakmış. herkes (yani bütün cüceler) sevinçle tezahürat yapacak ve elfin gitmesine izin vereceklermiş"

Ekşiden direkt kopyaladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık