Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Avatar çizgi romanları konusu vardı bulamadım uçuruldu sanırım . Promise , Search ve yeni sonuna geldiğimiz Rift üçlemesinden sonra bir üçleme daha geleceği açıklandı. Smoke and Shadow 2015 eylül ayında ilk sayısıyla çıkacak . Evet 2015 eylül ayında . İlk iki sayının kapak yayınlanmış. İlk sayininkinde Aang ve Zuko sırt sırta vermiş Hava-Ateş bukuyorlar (Belki yeni bir düşmana karşı? ) . İkinci sayının kapaktada Mai var Zuko ve Aang e ek olarak . Kuvvetle muhtemelen New Ozai Society muhabbeti , Azula Search sonunda nereye kactiysa iyi yada kötü olarak dönüşü ve Promise ortalarinda ayrılan Mai - Zuko ilişkisi devam etmişmi etmemişmi biraz magazinel kısımlara dönüş yapılacak. Seri 2008 de bitti. Yeni seri başladı biz daha kim kimin çocuğu Sokka nerde öldümü kaldımı bilmiyoruz
Bu arada çizgi romanında ki Ozai , İroh kadar bilge bir adam. Benim görüşüm bu sadece daha realist .
İroh ying bilgesi ise , Ozai Yang bilgesidir.
Kendisine saygı duymaya başladım. :W

Çizgi romanların en son nerede biteceği belli mi? Yani, evlenip çoluk çocuğa karışacaklar mı yoksa, belli başlı bir iki maceranın sonunda final mi yapacak.
Eğer evliliklerini göreceksek, Korra serisi alakasız olsun, adamlar Korra'ya uygun olsun mantığıyla hareket etmezler umarım.

Nerde bitecekleri belli değil. Sözde Rift serisi son olacaktı . Yeni seri açıklandı . Çizgi romanlar Avatar The Last Airbender daki eksik kısımları açıklamak (Zuko'nun anası nerde, Toph ailesiyle bir daha görüştümü) ve Legend of Korraya bağlamak için (Republic City nasil kuruldu nasil bir süreç işledi , Toph metal bükmeyi nasıl başka insanlara öğretti) yazıldı . Eski sorunları çözünce yeni sorunlar baş gösterdi. Angg - Roku bağı nolacak (Bu açıklandı tabi ama yeri değil) . Azula nolacak. Bu New Ozai Tarikatı işi nereye kadar götürecek. Suki ve Mai ne ayak . İlişkiler nereye gidicek falan filan . Bir kısmını seneye bu aylarda öğrencez işte yeterli gelmezse yeni bir üçleme başlar ,yeni sorunlarda eklenir devam eder. Zaten şuan bir dolu spoiler verdim çizgi roman konusununu bulursam ordan devam ederiz. Evlilikler cocuklarda Korrayla bağlı olacak sonuçta canon seri . Tenzin, Bumi, Lin zaman çizgisinden silinsin istemem şahsen. Star Wars mı bu çok genişledi diye bazı kısımları iptal etsinler :D
Tamam, Cumhuriyet Şehri olabilir de, çocuk ve torunlar en azından farklı olsun. :(
Hepsi birbirinden tipsiz, anaya babaya bakıyorsun bir de çocuklara bakıyorsun, bunlar bu ikisinden nasıl olmuş diye düşünüyorsun en sonunda. Dediğim gibi umarım fazla ortak noktası olmaz ikisi arasında. :(

Ayrıca bu çizgi romanları çıkma aralığı çok uzun, biraz daha kısaltsalar fena olmayacak. :(

Edit: Bu arada çizgi romanların olduğu konu silinmiş galiba. :/

Unknown

Keşke yapımcıları açıklasa Korra serisi TLAB ile alakası olmayan bir seridir seriyi yaparken elimiz kaymış deseler. :(

Bir bölümle ikinci bolum arası bile 4-5 ay ama bekliyoruz işte. Bölümlerin arası bile bu kadar açıkken yeni seri yaklaşık 9.5 ayda gelicek. Eylülde birinci sayı aralıkta ikinci sayı geliyor. Üçüncü de Nisan 2016 gibi gelir herhalde açıklanmamış
40-50 sayfa çıkartmak için 4-5 ay beklemek de ayrı bir olay tabi. Yeni bölüm gelince, eskisini unutuyor insan. Aylık çıkmasa bile en azından 2 ayda bir çıkması lazım. Ama işte olmayınca demek ki olmuyor.

Konuyu ben sildirdim bir sıkıntı mı var genjler ? :/
Her işin altından sen çıkıyorsun, yılan gibisin. :/

40-50 sayfa dersek ayip olur 70-78 arası sayfalı her sayılar . Ama ben yrni serinin her sayısının 100 sayfa olacağını düşünüyorum içime böyle bir his geldi
Aynen kontrol ettim de dediğin gibi sayfa sayısı. Niye öyle yazdıysam artık. :/
Sayfa sayısını azaltıp, güncel arasını kısaltsalar da bu kadar kopukluk olmasa. Bir bölümü okurken öncekinde ne oldu diye dönüp tekrar bakmayalım. :(

Hiç yakışıyormu avatar serisine böyle abidik gubidik şeyler abi ya... Ayrıca koca koca adamlar bildiğin tulum giyiyor lan Tenzin falan yazıktır Avatar'ın oğlusun sen balerin gibi dolanıyorsun etrafta yakışmıyor. Haftaya iki bölüm birden gelecekmiş diyorlar final sanırım kurtuluyoruz aksiyona doyalım bari serinin finalinde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık