Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Ohoo bölüm çıkmış yorum atan yok :/ Güzel bölümdü acuk da olsa toph şov vardı. :/ Ayrıca

ihtiyarlar işlere bilerek karışmıyormuş bir noktadan sonra gençlik işleri yapsın diye. Bu yüzden katara hiç bi savaşa yardım etmemiş. Yaşlıklık epey etkilemiş sanırım bunları :/

Ya ben Toph'un bu Kuviraya iki tane kapatmasını istiyordum öyle ya da böyle. Sümsüğü koyacaktı ya.

O değil de bu zaheer hemen öğrendi hava bükmeyi tenzin sen necisin diyenler, bu 4 adamla kapışan kişi tenzindi. Teker teker gelseler alırdı onları zaheer nerede tenzinden iyi bir hava bükücü olmuş? Ekşide biri yazmış da tenzin hakkında ona ayar oldum.

Roronoa Zoro

Hayatımda gördüğüm en uyduruk gerekçelerden birini sundu Toph. Tebrik ediyorum yazar arkadaşları... Toplanıp "Biz bu serinin anasını nasıl belleriz?" diye tartışsak bu kadar yapamazdık herhalde.

Değerinizi bilemedik. :T
İhtiyarlar heyeti.

Buradan 112 yaşında , tek başına şehir alan kuyruklu yıldızın gücüne sahip ateş bükücüleri tanklarıyla beraber haşat eden ,
King BUMİYE SELAM OLSUN. Gelmiş en büyük toprak bükücüdür kendisi.
Saygılar.

Eski Beyaz Lotus'u al koy Korra evrenine dünyayı yönetsinler. :cool:

Korra desen, gereksiz, pasif, acınası, gariban, zayıf bir avatardan öteye gidemiyor. Kimseye söz dinletemiyor, herkesi düzene getiren kendisi olması gerekirken, kendisini düzene getiriyorlar. Avatarlığın adını lekeliyor bu gerzek.

Şimdi gelelim, Toph'a. Hani ben bu kadına bir şey diyemiyorum. Şu seri başladı başlayalı 4 sezondur hiç bir eski karaktere adam akıllı bir sahne çizmediler. Katara doktorluğa başlamış, atarlı ergenimiz tarafından azarlanıyor, Zuko desen Allah'a emanet. Adamlar üç beş çapulcuya ejderhasıyla beraber yenilmesini sağladı. Toph desen, keşiş modda.

Bu bölüm sonunda Toph'un söylevleri cidden sıkıcıydı. Adamlar inatla eski seriden karakterleri göstermemeye devam ediyor, hani niye böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum anlam da veremiyorum. Bu kadar saçma bir uygulama olamaz sanırım.

Neyse, özellikle Beifong ailesinin 4 ferdi Kuvira ve güçleriyle savaşırken ortaya koydukları performansı, Kral Bumi tek başına yapıyordu. O sahneleri izlerken aklıma ilk Bumi'nin ateş bükücü tanklarıyla olan karşılaşması geldi ve orada gösterdiği şov. :cool:

Eğer bu seri, eski karakterlere gereken önemi verseydi, gidip de saçma salak bir olayla avatarlarla olan döngüyü bozmasalardı şu an çok farklı bir seri izliyor olurduk.

Son olarak, final villain Kuvira, is that so!... :hhh:

Monkey :D Luffy

O kadar beklememe rağmen nasıl mıncıkladığımın serisi hala bu kadar aşağı çekebiliyor o da enteresan o da bir yetenek Toph naptı öyle ya ahahah yüz karasısın dedi gitti ayıptır Zukoyu tokat yedirttiniz ,Katarayı sindirdiniz,Tophu yedirmeyiz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık