Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
İlk 3 bölüm nasılsa 93. bölüm hala aynı. Konusu ilgini çekebilir ama bir ToG değil. Noblesse oku eğer okumadıysan.
Tog yokken Noblesse vardı, 2 kere okudum onu. :(

Bilmiyorum vallahi , ben bu işe one piece ile başladım o yüzden her çizere mangaka diyorum :D

Valla hocam böyle levelli mevelli şeyleri seviyorsan güzel seri , biraz yavaş ilerliyor ama bence güssel ..
Güç seviyesi ne durumda ?

Yıldırım okları için ışık hızına yakın dendi kesin birileri bundan hızlıdır.12512354. bölümde karşılaşacağımız ilk dövüşte ışıktan hızlı adamlar göreceğimizi düşünüyorum.Yıkıcı güç olarak kıta yokeden adamlar görebiliriz belki.

Son düzenleme:
Yıldırım okları için ışık hızına yakın dendi kesin birileri bundan hızlıdır.12512354. bölümde karşılaşacağımız ilk dövüşte ışıktan hızlı adamlar göreceğimizi düşünüyorum.Yıkıcı güç olarak kıta yokeden adamlar görebiliriz gibi hissediyorum.
Sürtüşmedir o dövüş olsa duramazsın.

Vay bu abyss de ne çok oyuncu varmış. 60 kişiden biri oyunun içinde. Seri farklı bir yere kaysın artık bir an önce hala.şu kitap bu kitap diye gitmesin. Kızıl da her şeyi yapmaya dünden razı. Bu kadar da ısrar edilmez ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık