Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
108. bölüm:
Bildiğimiz şeyleri tekrar uzunca başkana anlattı. Ne gereği vardı.:( Hadi orayı geçelim o asayı nasıl kullanabiliyor? Belli bir lvl olması gerekmiyor mu? Çocukla beraber party de kurmadılar gibi duruyor. Bölümde tek iyi şey söylediği söz oldu. ^'Gerçek bir oyuncu asla dinlenmez.'^
Uçma büyüsüne ve kombine atak bile yapıyor hemde 1 gün içinde. Bizim çocuğun yanında bu kız dahi kaldı. Çok hızlı gelişti sanki pvp server oynuyor.:S

109. bölüm:
Aynı evde kalmaya devam başkan kız ile, hayır bari kızıl saçlı hatun olsaydı. O borç falan deyip romantik ve saçma sapan bir hal alırdı evde beraber takılmaları. Başka oda mı yok aynı odada uyuyorlar. Çocuk çok masum, Gantz daki Kurono olacaktıki bak sen o zaman.:S Çocuktan hareket beklerken kız iş attı gece gece biraz sexy olmuş yalnız. Çocuk Lufy den saf çıktı, sıkıntı büyük.:p Başkan durduk yere neden öldüğünü düşündü ve çıldırdı anlamadım. lvl kasarken veya elemanı dinlerken gayet sakindi, içine atsa bile mimiklerinden falan gerginliği anlaşılmalıydı.:(
Ruh yenileme çaktı ve iş halloldu ve kızın iş attığı bence artık kesinlik kazandı. Çocuğun kendini suçlaması için ufak masumiyet yeterli oldu.

110. bölüm:
Kız oltayı sağlam attı ama oğlan bel altı düşünmüyor ve zeki birazda olsa. Balık tutup vermek yerine balık tutmayı öğreteceğini söyledi. Sonunda benim tatlı cadım gözüktü. :) Karşısındakiler tabi haklı olarak övdüler, kan cadısı tam benlik. Yeni bir kadın gördük ve 25 bin kişi ölüyormuş ve bin kişi daha olsa ne olurmuş, seni kesinlikle sevdim. Karşılıklı pazarlık ve kim karlı çıktı bilemedim. Bizim çocuk kızı kendi oluşturduğu zindana attı ve geliştirmeye devam etti. Bir gamer fayda sağlamayacağı işe asla girmez.:( Bu işin kuralı budur gereksiz kahramanlık yapan erken ölür. 60 milyon von olan asayı falan veriyor çocuk, kızı bırak ölsün işte. Daha sana 2 tane kız var lan. Başkanın adını bende merak etmiştim çocuğa çemkirecek kadar kendine gelmiş. 36 lvl oldu 2 günde yuh..

111. bölüm:
Yahu gerçekten diğerlerinden çok kopuk gidiyor seri. Kızıl kız, hasta olan, onun babası, veya arkadaşı ve ailesi ne yapıyor. Dışarıda neler oluyor biraz onlardan bahsetmesi lazım. Başkan gerçekten gıcık hani ve gereksiz flörtleşme hala devam ediyor.:( Yemek yemesi bile itici olu mu, kendinden soğuttu yeminle.:( Oh işte arada benim tatlı cadımı gördük yine kendinden emin. Yan perspektiften kötü çizmişler.:mad: Cadı her zamanki gibi zeki. Bu çocuk zekaya o kadar stat verdi mangaka bunu unuttu herhalde. Cadı bile sınıf başkanı diyor, ahaha.:S
Aha olayı yani böyle oldu diye geçtiler gerçekten hayret.:eek:
Lolikiano Mstream gerçekten baskınlığını iyi yansıtıyor, hafif tehditkarlığı, kızgınlığı tam yerinde laf sokması. Jee han gibi birisi ustasına haber vermemesi geçekten proluğunu gölgeliyor. Cadı güzel dedi. ' Cahillik mutluluk demektir.' Güzelce fırçaladı ve bölüm bitti.

Hızlandırın abi şu seriyi, arc içinde yavaş olsun ama bir ana hikaye de olsun en azından.

112. bölüm:
3 bölümdür olan olaylar boşunaymış. Tatlı cadı yüzük ile başkanın büyüsünü gizleyecek ve mutlu son. Hey Allah'ım ya.:) Cadı kaç yaşında acaba gerçekten merak ettim. Şu başkana acayip gıcık kaptım ve hala devam ediyor. 1 saat önce ağlıyordun öldüm diye şimdi ise hep genç kalabilir miyim, yok bakımlı olmak zor. Bari gerçekten bakımlı olsan da söylediğin şey anlam kazansa.:( En son yanlış çeviri mi kız itiraf edecek derken hoşlanmıyorum dedi, gerçekten garip.

Ana hikayede yine hiçbir şey olmadı.

113. bölüm: http://epikmanga.blogspot.com/2015/12/the-gamer-113bolum.html

Sınıf başkanı çocuğa hayranlığını anlattı ve sanki bilmiyoruz. Bir kızı eve bırakmak ne kadar uzun sürebilir ki. Kız çocuğa çıkma teklif ediyor, ama çocuk saf.:) Cadı her zaman ki gibi muzip. Yuh diyorum, çocuk gerçekten safmış bunu ispatladı. Eleman bir kız bana nasıl ilgi duyar diye kafayı yedi.( Bunca zaman nerede yaşadın oğlum sen.) Cadı tüm kızlar sana hasta deyince kızılı falan kaçırdığını anladı.:D Tekrar güçlü olmalıyım muhabbeti, niye peki sevdiklerini korumak için. Yahu biraz klişenin dışına çıkın artık. Evet başkan oğlan için deli olurken odasında gizemli biri gelir ve cadının işine karışmak istemezdim deyip kızı kaçırır. Cadı ile kıyaslanamayacak bir sevide olduğu belli ama niye kaçırdılar ve kim istedi?
Hikaye yönetmeni sesimizi duymuş ki, serinin uzunluğu ile ilgili açıklama yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık