Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Normalden uzundu bölüm,tatmin oldum.Birinin 1 yılda öğrenebildiği iki büyüyü aynı anda kullanmayı 1 saatin altında yaptı.Gamer yeteneği Linley'den daha op :D.Pembe saçlı cadıyla olan sahneler fazla uzun olmuş yav neyse telekinezi ve can emmeyi neden kullanmadığı güzelce açıklanmış oldu.
Neden kullanmıyormuş sen bi açıklayıver. İngilizcem pek yeterli değil.

Bu arada Linley yetenek olarak çöp bunun yanında. :D

Neden kullanmıyormuş sen bi açıklayıver. İngilizcem pek yeterli değil.

Bu arada Linley yetenek olarak çöp bunun yanında. :D
O skilleri sadece yakın mesafede yapabilirmiş,kullanırken rakibe ciddi bir zarar vermiyormuş ve o skilleri kullanırken başka bir skill kullanamıyormuş o yüzden ikili büyü kullanmayı öğrendi.

Normalden uzundu bölüm,tatmin oldum.Birinin 1 yılda öğrenebildiği iki büyüyü aynı anda kullanmayı 1 saatin altında yaptı.Gamer yeteneği Linley'den daha op :D.Pembe saçlı cadıyla olan sahneler fazla uzun olmuş yav neyse telekinezi ve can emmeyi neden kullanmadığı güzelce açıklanmış oldu.
1 saatte cadı öğrenmiş. Bizimki için bu süre neredeyse 10 saat.

Hmm dogru diyorsun balonun cadiya ait oldugunu simdi farkettim.Bizimki 9 saat 32 dakikada öğrenmiş simdi gozumdeki oplugu dustu :/

Yeteneği aşırı op kendisi henüz olmasa bile bu yeteneğe bir aydır falan sahip 5-10 yıl geçse saitama,goku,bambina derecesinde birşey olur.

Ben de alıntılamayacam. :(

Tabiki zamanla bütün olarak gelişmiş olacak. Yeteneği çok üst düzey ama kendisi tecrübe konusunda sıfırın altında. Gene de hikayenin yavaş işlediği kanaatindeyim.

Ben de alıntılamayacam. :(

Tabiki zamanla bütün olarak gelişmiş olacak. Yeteneği çok üst düzey ama kendisi tecrübe konusunda sıfırın altında. Gene de hikayenin yavaş işlediği kanaatindeyim.
Harem kurmaya giderse iş daha da yavaş ilerleyecek. Cadı kaç yaşında böyle bir bilgi geçti mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık