Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
BU adam şirketin servetini nasıl yok etti bir anda anlamadım. Bizim oğlanda çok pasif kaldı.
Sadece izledi gene olan biten her şeyi.

Anladığım kadarıyla hasarı parayla kapatıyor. Ya da böyle bir şey. Büyük çaplı bir hasar verince parası yetmedi. Fakir. :D
Adam bir tane alan saldırısı attı o kadar. Şirket kendini övdü durdu, savaşın başından beri. Kimse mi bunlara zarar verememiş bu zamana kadar. Çok basit geldi bana. Kızıl kız da her nemden toz kapmaya başladıı, diğeri zaten cepteydi. Harem kurmaya gidiyor bu iş yavaştan.

Adam bir tane alan saldırısı attı o kadar. Şirket kendini övdü durdu, savaşın başından beri. Kimse mi bunlara zarar verememiş bu zamana kadar. Çok basit geldi bana. Kızıl kız da her nemden toz kapmaya başladıı, diğeri zaten cepteydi. Harem kurmaya gidiyor bu iş yavaştan.
Alan saldırısı çok büyüktü. Bir de başkan tam olarak şirketin sahibi değil bence. Bölüm şefi gibi bir şey büyük ihtimal. Harem Kralı vs. var bunun üstünde. Kullanacağı meblağ düşük gibi. :D

Saldırı çok basit geldi sana galiba ama şirketin sırrını çözünce çok güçlü bir saldırıyla şirketi iflasa sürükledi. Servetinin kaldıramayacağı bir saldırıydı yani. Tabi bu dövüşün yavan kaldığı gerçeğini değiştirmiyor.

Saldırı çok basit geldi sana galiba ama şirketin sırrını çözünce çok güçlü bir saldırıyla şirketi iflasa sürükledi. Servetinin kaldıramayacağı bir saldırıydı yani. Tabi bu dövüşün yavan kaldığı gerçeğini değiştirmiyor.
Bizim elemanın zombilerle yaptığı vsler daha zevkliydi. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık