Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Türkçe çeviri olan sağlam seri var mı aralarında? Moonlight dışında.
DICE idare eder,türkçesi var ama çok yavaş çıkıyor.Verdiğim listedeki serilerin çoğunun az bölüm olma ve yavaş çıkma sıkıntısı var.No Game No Life'da güzeldir ama onunda RPG oyununa gamer gibi aşırı benzerliği yok.

EDIT:Baştan okudum seriyi gene gaza geldim :D.Sıkıcı gelen kısımlar haftalık takip ettiğimden sıkıcı geldi galiba çünki baştan okuyunca su gibi aktı.

DICE idare eder,türkçesi var ama çok yavaş çıkıyor.Verdiğim listedeki serilerin çoğunun az bölüm olma ve yavaş çıkma sıkıntısı var.No Game No Life'da güzeldir ama onunda RPG oyununa gamer gibi aşırı benzerliği yok.

EDIT:Baştan okudum seriyi gene gaza geldim :D.Sıkıcı gelen kısımlar haftalık takip ettiğimden sıkıcı geldi galiba çünki baştan okuyunca su gibi aktı.
Dice için link alabilirim.

Farkettim de sadece 33'e kadar çevirmişler :(
http://www.f3torrent.net/manga/DICE

Eyvallah. Üzüldüm azmış. :(

Öğrencim olacaksın dedi. Birkaç sağlam büyü daha öğrenebilir, hatta hem ondan hem de savaşçısından öğreneceği büyüler mükemmel bir konuma getirir. Zekası üstüne yetenekler eklenince çok büyük güç olacak önümüzdeki bölümlerde.

Bir de Harem Kralı bir üst adam oluyor galiba. Bu hocasının leveli 50lili bi şeydi galiba. Nasıl bu kadar güçlü olabilir?

Black Summoner gücünü limitlemiş o yüzden leveli düşük gözüküyordu.Parmağını kopartınca asıl gücüne ulaştı.Bunu gördükten sonra acaba anneside gücünü limitlemiş olabilir mi? diye aklıma gelmedi değil.
Harem Kralı bunun babası heralde Jee-Han'a zarar verilmesini istememiş,bence babasıdır :D.

Black Summoner gücünü limitlemiş o yüzden leveli düşük gözüküyordu.Parmağını kopartınca asıl gücüne ulaştı.Bunu gördükten sonra acaba anneside gücünü limitlemiş olabilir mi? diye aklıma gelmedi değil.
Harem Kralı bunun babası heralde Jee-Han'a zarar verilmesini istememiş,bence babasıdır :D.
Hatırladım bi an çıkmış aklımdan. :D

Babası olabilir ve düşününce çok mantıklı geldi. Oğlan babaya çeker, bizimki de yavaş yavaş harem kuruyor. :D :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık