Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 133 93.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    143

Silinmiş Üye

Aynı Homelander'ı ortaya alıp dövdüler :D demek ki 3 üçlü daha büyük uçağı kaldırır.
Soğukkanlı olsa bence daha farklı bir sonuç çıkardı. Özellikle Butcher'dan böyle bir şey beklemiyordu ve afalladı zaten hughie de gelince adamı avladılar sadece. Tekrar bir araya geldiklerinde Asker Çocuğa elveda deriz gibime geliyor

Soğukkanlı olsa bence daha farklı bir sonuç çıkardı. Özellikle Butcher'dan böyle bir şey beklemiyordu ve afalladı zaten hughie de gelince adamı avladılar sadece. Tekrar bir araya geldiklerinde Asker Çocuğa elveda deriz gibime geliyor
Olabilir. Delirmiş ve hazırlıklı Homelander'ın farkı olmalı biraz. Çünkü böyle bakınca kahraman birliği toplansa gayet dövermiş bu adamı niye toplanıp indirmemişler diyor insan. Bir de o kadar silah aradılar. Soldier Boy yerine koy Maeve'i ve Star Light'ı çok da farkı olmaz.

Olay dövmekte değil bence işini bitirmekte. Soldier Boy'da da bunu yapabilecek gücün olduğunu düşünüyorlar. Şahsen ben başka bir şeyin Homelander'ı öldürebileceğini düşünmüyorum.

Silinmiş Üye

Olabilir. Delirmiş ve hazırlıklı Homelander'ın farkı olmalı biraz. Çünkü böyle bakınca kahraman birliği toplansa gayet dövermiş bu adamı niye toplanıp indirmemişler diyor insan. Bir de o kadar silah aradılar. Soldier Boy yerine koy Maeve'i ve Star Light'ı çok da farkı olmaz.
Zaten Soilder Boy baya şaşırdı. Hem uçmasına hem lazer atmasına falan ki zaten Butcher kendi farkını koymasa çoktan gitmişti. Bölüm aynaya karşı bitti bi de Starlight'ın açıklaması varken Homelander'ın bunları baya dağıtacağına inanıyorum.

Yeni bölümü beklerken can sıkıntısını gidermek için The Boys: Diabolical izledim. Yarısı iyi yarısı kötüydü. Son bölüm kesinlikle en güzel bölümdü. Tam seride görmek istediğim bir bölümdü. Onun dışında 2. bölümün konusu çok güzeldi. Aslında oradan ayrı mini bir seri çıkar. Neyse devamı gelirse daha güzel olur umarım.

SB'nin ultisi olmasa o grup Homelander için tehdit oluşturamaz. Az biraz dövmekten öteye gidemezler. Bütün olay o ultiyi denk getirecek fırsatı yakalayabilmek zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık