Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 134 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Bölüm çok güzeldi lakin Homelander'ın bir daha böyle aciz duruma düşmesini hiç istemem. Onun yenilmesi böyle dayak yiyerek falan olmamalı çünkü bu dizinin bence en önemli olayı Homelander'ın tanrı gibi olmasında. Soldier Boy'a tek atsaydı daha efsane olurdu bence.

Bölüm çok güzeldi lakin Homelander'ın bir daha böyle aciz duruma düşmesini hiç istemem. Onun yenilmesi böyle dayak yiyerek falan olmamalı çünkü bu dizinin bence en önemli olayı Homelander'ın tanrı gibi olmasında. Soldier Boy'a tek atsaydı daha efsane olurdu bence.

Aslında Homelander'ı Tanrı gibi konumlandırmak hatalı olur. Kendisi o kadar güçlü değil, Kimiko'nun kardeşi tarafından beton yığınlarının arasında kaldı, bir süre de çıkamadı oradan. 20-30 ton bile kaldırabileceğini sanmıyorum.

Son 2 bölümü yeni izleyebildim de Homelander dayak yiyince fena keyiflendim. Bu A Train'in kalbi tekledi ama hastanede uyanır kesin, kurtulamicaz yine bundan.

İki adet şırıngayla Yurttaşa tabanvay çektirdiler asdhfasdkjhf Çok eğreti duruyordu özellikle Hughie dahil olduktan sonra. Musluğu sonuna kadar fanservise açmışlar. Bu kısım beni yaraladı.
V herkese aynı etkiyi göstermiyor her şırıngayı çeken Butcher olacak diye bir şey yok. Hughie de bir şey yapmadı ilk cılız yumruk harici. İş yine Soldier Boy'daydı.

Aslında Homelander'ı Tanrı gibi konumlandırmak hatalı olur. Kendisi o kadar güçlü değil, Kimiko'nun kardeşi tarafından beton yığınlarının arasında kaldı, bir süre de çıkamadı oradan. 20-30 ton bile kaldırabileceğini sanmıyorum.
Çizgi roman paylaşımlarından anladığım kadarıyla öyleymiş evet. Ama işte Homelander bu dizinin en önemli adamı. O ölürse dizi biter yahu keyifsiz bir şey olur. Adamın gülümsemesi bile gerilme sebebi. Dayak yiyince işin büyüsü kaçıyor.

İlk sezonda Homelander hani şu görünmez adamı arıyorken nasıl gerim gerim geriliyorduk o hissi baskıyı çok iyi veriyorlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık