Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 134 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Yav he he kekom, çok marjinalsın çok değişik çok farklı çok bambaşka bir şeysin :artiz:
Marjinallik amacıyla yazmadım la onları. Sistemin başındaki adama ulaşmak iki tane şırınga ile olacaksa işimiz var.. Beni rahatsız eden kısım bu oldu. Yoksa ecnebinin deyimiyle "capshit" parodisi izliyoruz başından beri. Sadece azcık tutarlılık beklerdim.

Marjinallik amacıyla yazmadım la onları. Sistemin başındaki adama ulaşmak iki tane şırınga ile olacaksa işimiz var.. Beni rahatsız eden kısım bu oldu. Yoksa ecnebinin deyimiyle "capshit" parodisi izliyoruz başından beri. Sadece azcık tutarlılık beklerdim.
Bunu bir iki sayfa önce söylemiştim serumların işe yararlılık oranları şuan çok yüksek görünüyor haliyle Yurtdunuseven kardeşin tehdit seviyesi gözümde düştü biraz ama şimdilik elimizdeki kısma bakıp bu kadar da olur mu denmez. Öyle bir şey demek için işin suyunu çıkarmaları lazım. Şu haliyle bana olmayacak bir şey gibi gelmiyor.

Sana takılma fırsatım olunca takılırım aykırı genç :ehe:

Bunu bir iki sayfa önce söylemiştim serumların işe yararlılık oranları şuan çok yüksek görünüyor haliyle Yurtdunuseven kardeşin tehdit seviyesi gözümde düştü biraz ama şimdilik elimizdeki kısma bakıp bu kadar da olur mu denmez. Öyle bir şey demek için işin suyunu çıkarmaları lazım. Şu haliyle bana olmayacak bir şey gibi gelmiyor.

Sana takılma fırsatım olunca takılırım aykırı genç :ehe:
Spoiler olmasın diye yorumlara bakmıyordum. Sabah da üşendim açıkçası bakmaya, malum mesai :(

Yani bir de 3v1 durumu da var. Onu da görmezden gelmiyorum ama bu herif dünyayı tehdit edebilecek seviyede anlatıldı hep. Ki o hissi aldım da her seferinde.

Spoiler olmasın diye yorumlara bakmıyordum. Sabah da üşendim açıkçası bakmaya, malum mesai :(

Yani bir de 3v1 durumu da var. Onu da görmezden gelmiyorum ama bu herif dünyayı tehdit edebilecek seviyede anlatıldı hep. Ki o hissi aldım da her seferinde.
Sen giderken biz dönüyorduk :a:
Bu arada serumların varlığı Homelander tehdidini gözümde değersizleştirdi. Şu serumlardan 100 askere çaksan zaten hallederler olayı.
Bir de yorumu da sana atmışım ha sonra gelip aynı olaydan Boys savundurtuyorsun adama :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık