Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 137 93.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    147
8 bölümlük sezonu olan bir diziye göre bir şey olmuyor denebilir. Daha son bölümü izlemedim ama geçen bölüm demiştim bunu, bu bölüme de millet geçiş bölümü deyince şimdi. İyice geçiş sezonu oldu sanki.
İşte ben o olaya katılmıyorum, bu şekildeki bölümlerle 8'i tamamlar ben de çıkıp ilk sezondan iyiydi derim. Mesela geçen sezonun son bölümlerinde bir dünya olay oldu ama hiçbirini beğenmedim. farklı yaklaşıyoruz.

Son düzenleme:
İstese Dünya'nın içinden geçebilecek bir karakter var elimizde. Ve kendisinin ağır psikolojik sorunları var. Bunun yok edilmesi için 10 milyon insan feda edilse az derim. Hâlâ saçma sapan hareketler yapıyorlar.

Soldier Boy ile Homelander kesinlikle karşı karşıya gelecektir. Ryan'ın konumunu merak ediyorum, sanırım kahramanlar sonrası dünyada ideal bir Superman gibi takılacak ya da gezegeni terk edecek.

Bir şey olması için ne olması lazım acaba ?

Bir şey olması genel anlamda önemli değildir izlediğim dizilerde, önemli olan olayların mantık sınırlarını aşmayacak şekilde, kendi evreninin kaidelerine uyumlu ilerlemesi. Bu sezon izlediğim hiçbir sahnede, lan böyle bir şey de olmaz demedim. Şahsen izlediğim dizilerde bir şeyler olsun(büyük çaplı) fikrinde dedeğilim, bir şeyler oluyor zaten.
5 bölümdür karakterlerin psikolojik sorunlarını çekiyoruz. 1-2 tane boş karakterin ölmesi ve Soldier Boy'u görmemiz dışında ne oldu? Son 2 bölümün temelleri bunlar, geçiş bölümü. Bana göre beklemek daha iyi bir seçenek.

5 bölümdür karakterlerin psikolojik sorunlarını çekiyoruz. 1-2 tane boş karakterin ölmesi ve Soldier Boy'u görmemiz dışında ne oldu? Son 2 bölümün temelleri bunlar, geçiş bölümü. Bana göre beklemek daha iyi bir seçenek.

Geçiş bölümü niye oluyor ki? Bu dizi dövüş ve kan vaat etmiyor zaten. Süper güçlü insanların olduğu yerde hem süper güçleri olanların hem de normal insanların psikolojilerini anlatıyor. Dizinin amacı bu, dövüş yok diye geçiş bölümü demek yanlış.

Tarihe tanıklık ediyoruz gençler. Bu dizi hakkında iyi mi kötü mü sarar mı vs diye soru sorup vakit kaybetmeyin direkt başlayın. Kaybettiğiniz vakte söveceksiniz başladıktan sonra. Zerre bozma, vites düşürme yok köpek gibi akıyor yardıra yardıra gidiyor dizi.

Geçiş bölümü demek kötü demek değil her kurguda böyle bölümlere ihtiyaç var. Devamında yaşanacak olayların altyapısının oluşturulduğu köprü görevi gören bölümler. Bu tarz bölümler olmasa dizinin en vurucu bölümlerinden adam akıllı keyif alamazsın.

Geçiş bölümü niye oluyor ki? Bu dizi dövüş ve kan vaat etmiyor zaten. Süper güçlü insanların olduğu yerde hem süper güçleri olanların hem de normal insanların psikolojilerini anlatıyor. Dizinin amacı bu, dövüş yok diye geçiş bölümü demek yanlış.
Hadi geçiş bölümü değil finale hazırlık bölümü diyelim. Yine diziye damga vuracak olaylar sonra yaşanacak, şahsen ben o bölümü bekliyorum. Bölümler izlenmez, kötüydü falan demiyorum.

Ben zaten bunu seviyorum. Bence dizinin yani bu sezon gelecek sezon ondan sonraki sezon bitmesine gerek de yok. Kovalayan yok sonuçta bu şekilde ufak görevlere gidip gelsin ekip bayılırım. Karakterlerle daha çok bağ kuralım, daha çok tanıyalım, süper olur. İlla 5.sezonda Butcher vs Homelander olsun kim kimi alıyor aşağı bakışında değilim.

Bu sezon tam da senin yakındığın olay sebebiyle benim için en iyisi sezon.

Ben zaten bunu seviyorum. Bence dizinin yani bu sezon gelecek sezon ondan sonraki sezon bitmesine gerek de yok. Kovalayan yok sonuçta bu şekilde ufak görevlere gidip gelsin ekip bayılırım. Karakterlerle daha çok bağ kuralım, daha çok tanıyalım, süper olur. İlla 5.sezonda Butcher vs Homelander olsun kim kimi alıyor aşağı bakışında değilim.

Bu sezon tam da senin yakındığın olay sebebiyle benim için en iyisi sezon.
Ben de sezona kötü demedim zaten. Ama olay ve karakter işlemesi bakımından ilk sezon çok daha dengeliydi. Bu sezon sadece gelişim vs var, olay daha az. Gene iyi ama ilk sezon daha iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık