Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 92.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Butcher karanlık yanları bulunan iyi bi adam. Dizide.

Çizgi romanın sadece ilkine baktım ama kötüleşme potansiyeli gördüm.

Ortalama bir geçiş bölümüydü. Bu bölüm gerekliydi. Sonrasında olabileceklere öyle bir kapı açtılar ki bu bölümle birlikte elim ayağım titremeye başladı şimdiden.

Butcher da doğru olanı yaptı. MM kusura bakmasın da Homelander'ın çaresi bu adam olabilir ondan sonra bu azmaya başlarsa dahi bunun durdurulabildiğini gördüler. Her halükarda en iyi hamle budur.
3v1 yapıcaklar herhalde ama öteki sezon onaylanmış Homelander yine ölmez. Soldier Boy ölür diğerleri kurtulur bir şeklide. Starlight kurtarır belki. Ek olarak Frenchie umarım salak saçma bir şekilde ölmez. O kadar olaydan kurtuldu bu rus karıya ölürse büyük saçmalık olur.

3v1 yapıcaklar herhalde ama öteki sezon onaylanmış Homelander yine ölmez. Soldier Boy ölür diğerleri kurtulur bir şeklide. Starlight kurtarır belki. Ek olarak Frenchie umarım salak saçma bir şekilde ölmez. O kadar olaydan kurtuldu bu rus karıya ölürse büyük saçmalık olur.
Soldier Boy için harika bir oyuncu bulmuşken bu sezon onu da öldüreceklerini sanmıyorum. Geriye kalanlardan bir tek Frenchie önümüzdeki sezonu göremeyebilir.

A-train ve deepthroat bir şekil elensin artık. Aşırı sıktılar anladık yalakasınız da bir yere kadar çekiliyor. Aşırı fazlalıklar artık oyunculuk anlamında.

Asker oğlan da büyük ihtimal radyasyon dan dolayı V nin antisi. BB gibi bir şey yani. Baya anavatan partisi evladını yenebilecek tek güç. Dizi güzel ilerliyor da şu 2 fazlalık ve her fırsatta sjw sıçmıklığını gösterme cabalarına son vermeleri lazım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık