Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 136 93.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    146
Çizgi romanla alakalı değil ya ayrı ilerliyorlar. Spoiler vermiyim çizgi romandan ama evet baya güçlüydü orda :Ddizide de kendisi üstünde deneyler yapılmış gibi. Eskisine oranla çok daha güçlü duruyor.
Benim bildiğim herif homelanderın kopyası ve daha güçlü hali oluyor. Ayrıntıları bilmiyorum tabi okumadım. Bir noktada benzer bir senaryo olursa ortalık iyi karışır.

Terörist patlamasının etkisi bu;

Aldığı yara bu;

Bu da Soldier Boy'un sadece kontrolsüzce yaydığı güç;

Umarım eşit seviyede güç demezsin.
Aynı demedim de o patlamayla bu kadar yara alıp hiçbir şey yokmuş gibi gitti adam. Tüm vücudu yaralansa bile gene aynı şekilde giderse şaşırmam.

Aynı demedim de o patlamayla bu kadar yara alıp hiçbir şey yokmuş gibi gitti adam. Tüm vücudu yaralansa bile gene aynı şekilde giderse şaşırmam.

Terörist patlaması kıytırık kolonları bile yıkmıyor. O ince kolonları inşaat işçileri balyoz darbesiyle kırıyor. Noir öyle bir saldırıdan hasar alması bile eksi yazıyor hatta.

Adamın arkasındaki duvarda çizik yok.

Dizi çok fena yola girmiş. Gerçek Soldier Boy malın tekidir. Kendisine her söylenene inanır ve bırak Homelander'ı birçok Supe'dan da güçsüzdür. Hatta Homelander The Seven'da yer vereceğini söyleyerek cinsel olarak ondan faydalanıyordu. Bir şu tipe bak, bir de dizidekine bak.

Dizi çok fena yola girmiş. Gerçek Soldier Boy malın tekidir. Kendisine her söylenene inanır ve bırak Homelander'ı birçok Supe'dan da güçsüzdür. Hatta Homelander The Seven'da yer vereceğini söyleyerek cinsel olarak ondan faydalanıyordu. Bir şu tipe bak, bir de dizidekine bak.

Çizgi romanı okumuş olsaydım bile Jensen Ackles'ın bu role seçildiğini öğrendikten sonra yukarıdaki tipi görmeyi beklemezdim.

İki gündür arka arkaya güzel şeyler izledim. Stranger Thinks in üstüne The Boys müthiş oldu. Tam tersi olsa kesmezmiş, böyle tam denk geldi. Şu A-Train kadar boş çar yok. Deep en azından bir balıklarla falan konuşması var. İnsan bir bakıyor hiç değilse… Diğeri zaman kaybı.. Dean abim role çok yakışmış ya… Homelander in her sahnesi beni aşırı gerdi. Tam yerinde bitti de Francie de bir karıya ölmez umarım :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık