Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Beginning After The End

Seriyi Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    26
Seri iyi hoşta, kasıntı bir cool olma çabası var gibi hissettiriyor okurken. Öyle göze batan bir şeyde görmedim ama her okuduğumda bu hissiyattan kurtulamıyorum.

Eski kral neticede, o kadarı da olur. Aile temasında falan hamlığı çok güzel yansıtılıyor ama.

Serideki en güzel şey aha power up diyorsun, sonra sana bunu yapamazsın diyorlar. Yapamıyorsun. Fuuton rasen shiruken kullanamayan Naruto gibi düşünün.

Eski kral neticede, o kadarı da olur. Aile temasında falan hamlığı çok güzel yansıtılıyor ama.

Serideki en güzel şey aha power up diyorsun, sonra sana bunu yapamazsın diyorlar. Yapamıyorsun. Fuuton rasen shiruken kullanamayan Naruto gibi düşünün.
Son p-up'u da olmadı:d
Hikaye daha donuk bir hale geldi. Benim tek şikayetim bu. Bir de yan karakter işleme konusunda biraz zayıf kaldı. Tek kullanımlık diş macunu gibi işleyip geçti:/

Son p-up'u da olmadı:d
Hikaye daha donuk bir hale geldi. Benim tek şikayetim bu. Bir de yan karakter işleme konusunda biraz zayıf kaldı. Tek kullanımlık diş macunu gibi işleyip geçti:/
Birkaç istisna dışında Kore eserlerinin çoğu böyle zaten. İstisna dediğim seriler de ciddi ciddi bi 20-30bölüm göstermiyor ana karakteri, Japonlar bile yapamıyor bu kadarını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık