Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Beginning After The End

Seriyi Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    26
Seriyle ilgili ciddi bir spoiler yedim :( Şimdi okurken bir tık heyecanımı kaybetmiş hissediyorum. Yine de sevdiğim seriler arasındadır. :at:
Ana karakter ✅

Webtoon ve noveli paralel ilerliyor aslında.
Seri çok ırklı, büyü merkezli klasik tarz bir seri. İşleyişi 10 numara; güç dengesi, anakarakter, yan karakterler, espriler çok iyi. Kurgusu güzel. Seriden kırabileceğim tek puan var; o da spoiler olmasın.
Özetle şunu söyliyim; cuma günleri opu değil, bunu bekliyorum öncelikle.

Burada gördükten sonra bir bakayım demiştim, altıncı mı yedinci mi ne bölümde direk bıraktım. Böyle serilerden tonla gördüm zaten sıktı o yüzden.

Bu serinin tek sıkıntısı yavaş ilerlemesi. Onun dışında yazar güzel bir evren yaratıyor ve oldukça keyif veriyor. Benzeri denilen serilerden çok daha kapsamlı hale geliyor ileri aşamalarında.

Ben avukatları değilim tabii :) ama seriyi başka bir site çeviriyor. Keşke o sitenin linkini atsaydınız.
Bu arada Lord Indrath'ın bana verdiği his, ilerleyen bölümlerde Arthur'a madik atacağı yönünde ama hayırlısı bakalım.
Ben bu siteyi biliyordum bir tek, başka site çeviriyorsa görmedim.

Seri iyi hoşta, kasıntı bir cool olma çabası var gibi hissettiriyor okurken. Öyle göze batan bir şeyde görmedim ama her okuduğumda bu hissiyattan kurtulamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık