Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Beginning After The End

Seriyi Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    26
Bu seri için diyecegim sey novelini okuyun mangayi degil. Kitap olarak okuduklarim içinde 1'dir olay örgüsü olarak bazi bölümleri hariç, buna solo leveling'de dahil. Mangada çizimler biraz çocuksu ve tam veremiyor olayi. Her cuma yeni bölüm yayinlanir hala devam ediyor.

Çizim olarak "legend of the northern blade,"i tek geçerim, takip ettigim 3-4 seriden biridir ancak hikaye olarak "the beginning after the end"in üzerine tanimam.

Bu seri için diyecegim sey novelini okuyun mangayi degil. Kitap olarak okuduklarim içinde 1'dir olay örgüsü olarak bazi bölümleri hariç, buna solo leveling'de dahil. Mangada çizimler biraz çocuksu ve tam veremiyor olayi. Her cuma yeni bölüm yayinlanir hala devam ediyor.

Çizim olarak "legend of the northern blade,"i tek geçerim, takip ettigim 3-4 seriden biridir ancak hikaye olarak "the beginning after the end"in üzerine tanimam.
Novelini nereden bulabilirim? Baktım ama pek birşey bulamadım. Basılı mı yoksa netten mi okunuyor?

Novelini nereden bulabilirim? Baktım ama pek birşey bulamadım. Basılı mı yoksa netten mi okunuyor?

Baya klişe bi hikayeyle başlıyor. Ana karakter her elementi bilir, ejderha kurtarır evlat gibi bakar, elf prensesi kurtarıp kendine aşık eder, biraz adventurer olarak takılır, okula gider açık ara en güçlüdür falan.

Henüz manhwa'nın yakalamadığı yerler güzel derim ben. Manhwa çizimleri iyi olsa da hikaye anlatımında pek novel kalitesinde değil bi de.

Savaştan sonra başlıyor bence seri. Manhwa'da son arc havası var savaşın.

novelini 300. bölüme kadar okudum ve entrika sevdalısı olsam türk dizisi izlerdim diyerek bıraktım bu seriyi. yormaya başladı bir noktadan sonra.

Baya klişe bi hikayeyle başlıyor. Ana karakter her elementi bilir, ejderha kurtarır evlat gibi bakar, elf prensesi kurtarıp kendine aşık eder, biraz adventurer olarak takılır, okula gider açık ara en güçlüdür falan.

Henüz manhwa'nın yakalamadığı yerler güzel derim ben. Manhwa çizimleri iyi olsa da hikaye anlatımında pek novel kalitesinde değil bi de.

Savaştan sonra başlıyor bence seri. Manhwa'da son arc havası var savaşın.
Manhwa yı okudum. 3 4 güne bitti. Tam savaş öncesi merakımı çezbetti. Sonra baktım kitabı var acaba bulabilir miyim dedim. Bulamayınca buraya yazdım. Sizden cevap geldi bakalım nasıl ilerleyecek?

Çok teşekkürler.

Manhwası çöptü noveli iyi dediler, baktım 20 bölüm kafi geldi kapattım.
Olay sonradan basliyor spo vermicem ama ilerlemeniz lazim. Kisiye göre degisir tabi, çizim iyi degil bu arada cartoon gibi çiziyorlar. Legend of the northern blade'in 4'te biri kadar bile çizse yeterli :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık