Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Terim (2022)

Belgeseli Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Hukuken olmuyorsa Tff'de de suç yok o zaman.Yinede bu işi bir kılıfına uyrdursalardı çok iyi olurdu.Mesut,Gökhan inler,Jimmy Durmaz gibi adamların Türk olarak oynamaları çok saçma.Gelecekte İlkay falanda Türk olarak oynayacak lige geldiğinde.
2-3 seneye öyle birisi kalmayacak zaten. Milli takımda oynama uygunluğu bu arada kriter. Tirpan vs. ondan yerli sayılıyor zira milli takımda oynamaya uygun. Neyse konusu hurası değil. Burada bitirelim bu mevzuyu.

GS geçen mayıs UEFA videosu paylaşırken iki malûm eleman ve Emre'yi kesmekten videoyu Taffarel, Hagi ve Terim kolajına çevirmişti.
Durumu olduğu gibi kabullenip aktarmak gerekirdi bence. Ne oldu yani şimdi, daha mı iyi oldu? Arif Erdem ve Hakan Şükür şimdi, belgeselden sonra en çok konuşulacak şeylerden olacak. Komik bir durum.

Yav milleti niye genotipine göre bir millete koyuyorsun anlamadım.Anne ve babası Türk olabilir,kendiside genetik olarak Türk olabilir ama başka bir milli takımı saçmiş işte adam.Sebebi ne olursa olsun bir seçim yapmış.Sen Yusuf için konuştuğun için onun özelinde konuşayım.Türk milli takımdan çok ilgi gelmemiş ve oyuncuda Avusturya'yı seçmiş sonunda.Oyuncunun yerinde olsam bende bunu yapardım.Fakat Avusturya'yı seçerek bu sefer Türkiye haklarını kaybetmiş oldu Yusuf.Nasıl ki Türk milli takımını seçen biri orada yabancı statüsünde oynuyorsa Yusuf'da burada yabancı olarak oynayacak.Eğer Türk olarak oynamak istiyorsa iptal etsin Avusturya pasaportunu ve geçsin Türk pasaportuna.Kariyeri için bunu yapmıyorsa oyuncuya saygı duymak düşer fakat aynı zamanda yabancı statüsünde oynamak zorunda kalır.Mesut gibi oyuncuların Türk olarak oynamasını saçmalık demiştim zaten.Bunun sorumlusu kuralı o oyuncuları da kapsayacak bir şekilde genişletmeyen Tff'dir.Tırpan denen oyuncuya da bir karar vermelilerdi.Bütün bu tartışmaların sebebide zaten Şenol'un çıkarttığı saçma yabancı kuralı.Başka adamların hatalı kararları yüzünden bu kuralı eleştirmek çok manasız.
Hala şenol diyor. Bu kuralı fatih terim çıkardı 2015 öncesi ve sonrası muhabbetini. Şenol yabancı kısıtlamasına öncü oldu.

En önemli oyunculara yer verilmemiş çok fazla şey kesilmiş üstüne yeni hiçbir şey konulmamış deniliyor. Kardeş hiç yapmasaydınız o zaman. Acun'un herhangi bir programına çıkartıp iki saat konuşturun FT'yi yeterdi anasını satayım

Fatih Terim hayranı biri olarak beğenmedim. Bildiğimiz eski konular, başarılar derlenmiş üzerlerinden yüzeysel geçilmiş. Kimsenin kalbi kırılmasın hiçbir camia alınmasın diye hocaya yapılan haksızlıklardan, bir çok şeyden bahsedilmemiş, isim verilmemiş. En azından 11/12 ve 18/19 sezonlarındaki skandallardan biraz daha görmek isterdim. Hadi diyelim güzel olaylardan bahsedilen bir belgesel yapmak istiyorsunuz eee nerde kardeşim 12/13 sezonunun şampiyonlar ligi hikayesi? Drogba Burak ve Sneijder'e bir mikrofon uzatamadınız mı?

Kısacası One Piece filmleri gibi bir tadı vardı hep canon umut edersin ama gelen şey filler işte. Buna 4 saat ayıracağına şunu izle çok daha iyi

Son düzenleme:
Sonunda bitirdirdim ve lafı uzatmadan net konuşayım. Bomboş bir dizi. Belgesel demeye dilim varmadı. Adamın torununun adını anlatıyor, 2016 Avrupa Şampiyonası olaylarını ve prim tartışmalarını bile anlatmıyor. Sanki Terim hep başarılıymış da başkanlara taviz vermediği için gönderiliyormuş havası yaratılmış. Belgesel dediğin objektif olur. Bunlar resmen Terim propagandası çekmişler. Bir tane kötü söyleyen olmaz mı yahu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık